صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

تجارت موفق C-PACK با سينا تجارت

بابايي هستم، مدير عامل شرکت سينا تجارت معين. در سال 1388 اقدام به تاسيس شرکت کرديم واز آنجايي که من ذاتا انسان ارتقا طلبي هستم، سعي کرديم که يک کار اساسي را شروع کنيم و البته ميدانستيم که اين کار دشواري است وشايد 3سال سختي داشته باشد.بااحتساب اينکه نميخواستيم 3سال  را صبر کنيم و ترجيح دادم که فشار رابه خودم و همکارانم وارد کنم تا زودتر به نتيجه برسيم.

ادامه >>


ظروف پلي استايرني خطري براي سلامتي ندارد

کارگاه آموزشي "کاربرد محصولات پلي استايرني در صنايع بسته بندي غذايي" دوم ارديبهشت ماه 1393 با حضور مديرعامل پتروشيمي تبريز و جمعي از علاقه مندان، فعالان و توليدکنندگان ظروف يک بار مصرف برگزار شد.
 

ادامه >>


Gulfood 2014

گلفود 2014 که اسفند ماه سال 1392 در دبي برگزار گرديد، همانند هر سال کانون توجه صنعت و تجارت غذاي جهان بود و آمارهاي فوق، نشان از حرکت رو به رشد اين نمايشگاه و جايگاه استراتژيک آن نه تنها در بازار خاورميانه و خليج فارس، بلکه در کل تجارت جهاني صنعت غذا دارد.

ادامه >>


نوزدهمين نمايشگاه دوسالانه بين‌المللي غذا و نوشيدني، هتل و رستوران، قهوه و چاي و خدمات ميزباني

هجدهمين نمايشگاه بين المللي FHA که شامل غذا، نوشيدني، چاي و قهوه، هتل، رستوران، نان و شيريني، روشها و تجهيزات پذيرايي، تکنولوژي امنيتي هتلداري، ماشين آلات پخت، توليد و بسته بندي به همراه رقابت داغ سر آشپزهاي حرفه اي از تمام نقاط جهان  در تاريخ 8 تا 11 آوريل 2014 مصادف با 19 تا 22  فروردين 1393 در مرکز نمايشگاهي سنگاپور برگزار گرديد.

ادامه >>


بيستمين نمايشگاه دو سالانه صنعت و تجارت غذا در اسپانيا

نمايشگاه آليمنتاريا اسپانيا، پس از آنوگا آلمان و سيال فرانسه سومين رويداد بين المللي بزرگ  مواد غذايي در اروپا محسوب مي شود. بزرگترين تفاوت اين نمايشگاه با آنوگا و سيال در تمرکز بيشتر اين رويداد در بازار اروپا است و شرکت کنندگان بيشتر براي توسعه بازار فروش خود در قلب اروپا و بخش بازارهاي لاتينبرنامه ريزي مي نمايند.

ادامه >>


کيفيت، بهداشت در صنعت بسته‌بندي

در يک روز نسبتا بهاري ودر روزهاي مياني اسفند از مرکز تهران به سمت آبعلي رفتيم و در منطقه صنعتي خرمدشت،با مسولان شرکت ميثم دارو پلاست ديدار کرديم. نماي بيروني ساختمان ميثم  داروپلاست نويد دهنده کارخانه اي با رعايت اصول ايمني وبهداشتي وحرفه اي بود وهمانطور که از يک شرکت توليد کننده ظروف غذايي، دارويي و بهداشتي  انتظار مي رفت، در فضاي داخلي کارخانه نيز تمامي استانداردها وموازين فني وبهداشتي رعايت شده است.

ادامه >>


هنر در خدمت استفاده مجدد بسته‌بندي

من اميررضا معتمدي هستم. تقريبا يک سال هست که کار Reuseart را از تايلند شروع کردم و مدرک من فوق ليسانس رشته طراحي صنعتي هست و چند سابقه تدريس در همين رشته در پروژه بسته بندي داشتم. حدود يک ماه و نيم پيش از اين که آمدم ايران با توجه به اين که قبلا سابقه همکاري با شرکت بهران را داشتم، فعاليت هاي جديدم را به بهران معرفي کردم.

ادامه >>


افتخار ما، کيفيت ماست

با توجه به بهينه سازي ظروف ظروف بسته بندي و نوآوري هاي روز دنيا و نيز در جهت حمايت از مصرف کننده و راحتي امر بسته بندي نياز مبرم ما را بر اين داشت که به بسته بندي ظروف (ايزوپن) که روزبه روز توسعه مي يابد قدم برداشته و آنرا توليد کنيم.

ادامه >>


تک ماده نمايشگاه شماره بيست

نمايشگاه بيستم چاپ و بسته بندي تهران در فضايي آرام و به دور از هياهو به سبک و سياق ساليان گذشته به انجام رسيد و برگزارکنندگان با خيالي آسوده از آنکه رويداد بيست و يکم را نيز برگزار خواهند کرد، تا سال آينده  به ديگر فعاليت‌هاي ريز و درشت خود خواهند پرداخت، يک ماه تا برگزاري نمايشگاه به جنب و جوش خواهند آمد و نمايشگاهي با همين استانداردها برگزار خواهند کرد. گزارش بيستمين نمايشگاه با يک شماره تأخير تقديم خوانندگان نشريه مي‌شود تا از جزييات بيشتري در اين رويداد، آگاهي يابند.

ادامه >>


افتخار ما، كيفيت ماست

با توجه به بهينه سازي ظروف ظروف بسته بندي و نوآوري هاي روز دنيا و نيز در جهت حمايت از مصرف کننده و راحتي امر بسته بندي نياز مبرم ما را بر اين داشت که به بسته بندي ظروف (ايزوپن) که روزبه روز توسعه مي يابد قدم برداشته و آنرا توليد کنيم.

ادامه >>


گزارش وضعيت بسته بندي سال 2010 تا 2015

بازار جهاني براي بسته بندي مصرفي در سال 2010 ارزشي متجاوز از 395 ميليارد دلار داشته است. اين بازار بسته بندي بين سالهاي 2009 و 2010 به اندازه ميانگيني 6 درصد رشد داشته است و به سطح سال 2008 رسيده است. به بهبود اقتصاد جهاني پيش بيني مي شود اين رشد ادامه داشته باشد. مطابق پيش بيني ها با ميانگيني رشد 3 درصد رد هرس ال ارزش بازار بسته بندي در سال 2015 به 456 ميليارد دلار برسد. بايد توجه داشت که نرخ رشد رد برخي از بخش هاي اين بازار بسيار بيشتر خواهد بود.

ادامه >>


پيش به سوي اينترپک 2014

نمايشگاه اينترپک از تاريخ ۱۸ تا ۲۴ اردي‌بهشت ماه ۱۳۹۳ برابر با ۸ تا ۱۴ مي ۲۰۱۴، در مرکز نمايشگاهي شهر دوسلدورف برگزار خواهد شد. همايش اطلاع رساني نمايشگاه اينترپک 2014 آلمان، با حضور آقاي توماس دوزه مدير پروژه نمايشگاه اينترپک و با هماهنگي و اجراي نماينده رسمي اين نمايشگاه، شرکت فوژان راهبران در محل همايش هاي هتل پارسيان برگزار شد.

ادامه >>


بوي قهوه تلخ در Coffeex 2013

نمايشگاه و جشنواره بين المللي قهوه، کاکائو و صنايع وابسته coffeex 2013، در تاريخ 24 تا 27 مهرماه 92 در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران، در سالن هاي 20، 21 و 22 با حضور بيش از 70 شرکت مطرح و صاحب برند داخلي و خارجي از کشورهاي برزيل، فرانسه، اندونزي، مالزي و ترکيه (از صاحبان صنايع قهوه و کاکائو) و نيز بندهاي برتر اين صنايع از کشورمان به مدت 4 روز برگزار شد.

ادامه >>


به تلخي يك شكلات

دوازدهمين نمايشگاه بين المللي شيريني و شکلات تهران هم‌زمان با هفتمين نمايشگاه بين المللي صنعت آرد و نان  و پنجمين نمايشگاه بين‌المللي نوشيدني‌ها و صنايع وابسته از21 تا 24 شهريور در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگذار شد. نمايشگاه بين المللي صنعت آرد و نان با اهدافي چون فرهنگ سازي و اصلاح الگوي توليد و مصرف آرد و نان، افزايش سطح فعاليت هاي تجاري و سرمايه گذاري در صنعت آرد و نان و حمايت از احداث و توسعه و احدهاي توليد نان صنعتي در کشور اغاز به کار کرد.

ادامه >>


سمينار فلکسوگرافي ايران روتاتيو

سمينار اطلاع رساني، تخصصي فلکسوگرافي توسط شرکت ايران روتاتيو نماينده انحصاري هايدلبرگ آلمان در تاريخ 30 مرداد سال جاري در مرکز آموزشگاهي و نمايشگاهي شرکت ايران روتاتيو با حضور جمعي از اهالي صنعت چاپ و بسته بندي و اصحاب رسانه برگزار شد.

ادامه >>شماره صفحه :

صفحه بعد >>

صفحه ۱ از ۱۸

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.