صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

Gulfood 2014

گلفود 2014 که اسفند ماه سال 1392 در دبي برگزار گرديد، همانند هر سال کانون توجه صنعت و تجارت غذاي جهان بود و آمارهاي فوق، نشان از حرکت رو به رشد اين نمايشگاه و جايگاه استراتژيک آن نه تنها در بازار خاورميانه و خليج فارس، بلکه در کل تجارت جهاني صنعت غذا دارد.

ادامه >>


گزارش نمايشگاه Sweets & Snacks امارات

ششمين نمايشگاه شيريني و شكلات دبي هم زمان با سومين نمايشگاه غذاهاي خاص و حلال و همچنين اولين نمايشگاه غذاهاي دريايي در تاريخ 29 آبان تا 1 آذر ماه 1391 و در مركز تجارت جهاني اين شهر برگزار شد. اين سه نمايشگاه با بيش از 330 شرکت کننده، زيرمجموعه نمايشگاه مواد غذايي گلفود هستند و به صورت كاملاً تخصصي برگزار مي شوند.

ادامه >>


نمايش ايران در FHA 2012

هجدهمين نمايشگاه بين المللي مواد غذايي و نوشيدني، هتل و رستوران و تجهيزات و خدمات وابسته در روزهاي 8 تا 11 آوريل 2012 برابر با 12 تا 15 فروردين ماه 91 درمركز نمايشگاهي سنگاپور در اين كشور برگزار شد. نمايشگاه غذا و هتل آسيا Hotel Asia Food & (FHA) از سال 1978 در حال برگزاري است و بزرگ‌ترين نمايشگاه در صنعت غذا در منطقه ASEAN (جنوب شرقي آسيا)، به شمار مي رود.

ادامه >>


معرفي نوآوري‌هاي هايدلبرگ در دروپا 2012

در طي نمايشگاه دروپا كه از 3 تا 16 مي 2012 برگزار مي‌شود.كمپاني هايدلبرگ مثل هميشه پيش‌تر از ديگران در سالن شماره 1 منتظر بازديدكنندگان مي‌باشد.در كنار سالن 1 سالن شماره 2 شركت‌هاي شركاي تجاري هايدلبرگ هستند. در سالن‌هاي نمايشگاه وقتي كه قدم مي‌زنيد بسياري از كمپاني‌ها را مي‌ينيد كه براي عرضه محصولات خودشان از ماشين‌آلات هايدلبرگ استفاده مي‌كنند.

ادامه >>


يکصد و ده پاويون كشوري در Gulfood 2012

نمايشگاه بين‌المللي صنايع غذايي کشور امارات متحده عربي در شهر دبي در روزهاي ۱۹ تا ۲۲ فوريه ۲۰۱۲ برابر با ۳۰ بهمن ماه تا ۳ اسفندماه سال جاري با حضور برندهاي بزرگ بين‌المللي و منطقه اي برگزار شد. نمايشگاه Gulfood 2012 در مرکز نمايشگاه ها و همايش هاي سازمان تجارت جهاني شهر دبي پذيراي بيش از ۷۰ هزار بازديدکننده متخصص از ۱۵۲ کشور جهان بود. بيش از ۳۸۰۰ غرفه گذار از ۸۸  کشور، توان مندي خود را در بزرگ‌ترين رويداد سالانه صنعت غذاي جهان به نمايش گذاشتند.

ادامه >>


نمايش قدرت ايران اين بار در نمايشگاه شيريني و اسنک امارات

امروز شهر دبي به عنوان نگين درخشان کشور امارات، دروازه تجارت بين غرب و شرق شمرده مي شود. حضور شرکت هاي بزرگ بين‌المللي در اين شهر به همراه مدرنيته بي مانند آن، هتل ها و رستوران‌هاي لوکس  و مردمي از اقصي نقاط دنيا با ذائقه هاي گوناگون موجب شده برندها و محصولات غذايي متنوع براي افزايش سهم خود در اين بازار پويا رقابتي سخت و فشرده داشته باشند.

ادامه >>


زماني براي خودباوري

کشور ترکيه که به واسطه وجود بخشي از شهر استانبول در قاره اروپا، امروزه در زمره کشورهاي قاره سبز به شمار مي رود، در تلاش است با افزايش استانداردهاي زندگي و سطح رفاه مردم از طريق توليد، ايجاد اشتغال و توسعه پايدار به کشورهاي عضو اتحاديه اروپا بپيوندد. در طي ده سال اخير، کشور ترکيه با اجراي سياست هاي باز اقتصادي علاوه بر مهار تورم توانسته است خود را به عنوان کشوري در حال توسعه از لحاظ صنعتي مطرح سازد، ترکيه در صنعت کشتي سازي، خودرو سازي، کشاورزي، حمل و نقل، صنايع غذايي و ... از رشد بسيار مطلوبي برخوردار است...

ادامه >>


Interpack2011: يکي از موفق ترين ها

اينترپک 2011 در حالي به کار خود پايان داد که يکي از موفق ترين دوره هاي برگزاري را در تاريخ 53 ساله خود به عنوان مهم ترين رويداد صنعت بسته بندي و صنايع فرآوري وابسته به آن, پشت سر نهاد. اين حس يکپارچه اي ميان 2700 غرفه گذار از 60 کشور مختلف در تمامي 19 سالن پر شده نمايشگاه در فضايي بالغ بر 000/174 متر مربع در روزهاي 12 تا 18 مي 2011 بود.

ادامه >>


Hofex دروازه اي به خاور دور

21 تا 24 ارديبهشت ماه سال جاري (11 تا 14 مي 2011) هم زمان با برگزاري اينترپک, بزرگ ترين رويداد بسته بندي دنيا, در آلمان, در گوشه اي ديگر از کره خاکي, توان صنعت غذاي ايران به نمايش گذاشته شد.

ادامه >>


Gulfood 2011 فراتر از پيش بيني

اسفند ماه هر سال شهر دبي در امارات متحده عربي ميزبان رويداد عظيمي است که فعالان، صنعت گران و علاقمندان بسياري را به خود جذب مي نمايد. Gulfood 2011 اين بار بسيار بزرگ تر،  پويا تر و حرفه اي تر به انجام رسيد.

ادامه >>


اخبار ويژه گالفود

مطابق با نخستين گزارش ارائه شده در نخستين روز نمايشگاه Gulfood ارزش صنايع غذايي در امارات متحده عربي معادل 2/2 ميليارد درهم (600 ميليون دلار ايالات متحده) برآورد شده است. اين گزارش توسط شركت مشاوره سرويس هاي غذايي horizons و خانه استراتژي F&B در ابوظبي تهيه شده است.

ادامه >>


گزارشي از نمايشگاه عرب‌پلاست 2011، حضور پررنگ شرکت Symphony

دهمين نمايشگاه و کنفرانس بين المللي عرب پلاست در روزهاي 8 تا 11 ژانويه 2011 برابر با 18 تا 21 دي ماه 1389، در مرکز نمايشگاهي بين المللي دبي در امارات متحده عربي برگزار مي گردد. عرب پلاست به صورت دوسالانه برگزار مي گردد و مسير رشد بسيار سريعي از زمان تاسيس در سال 1992 طي کرده است. چنان چه در دوره اول اين رويداد در سال 1992 تنها 98 شرکت حضور داشتند حال آن که در دوره گذشته عرب پلاست در 2009، 567 مشارکت کننده توان مندي هاي خود را در اين کشور کوچک عربي به نمايش گذاشتند.
 

ادامه >>


K2010 بلاي جان استانبول

بيستمين نمايشگاه بين المللي صنعت پلاستيک در شهر استانبول کشور ترکيه با نام Plast Eurasia در روزهاي 1 تا 5 دسامبر 2010 برگزار شد. مرکز نمايشگاهي TUYAP در استانبول ميزبان اين رويداد بود. قريب به 700 شرکت فعال در صنايع پلاستيک، ماشين آلات و محصولات و خدمات خود را به نمايش گذاشتند. نمايشگاه در سالن هاي 2،3،4،5،6 و 7 مرکز نمايشگاهي TUYAP بسيار منظم و مدرن به انجام رسيد.

ادامه >>


نمايش توان پاويون ايران در Gulfood 2010

پانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنايع غذايي و تجهيزات Gulfood 2010 در روزهاي 21 تا 24 فوريه 2010 ميلادي مصادف با 3 تا 8 اسفندماه 1388در مرکز عظيم نمايشگاهي شهر دوبي (DICEC) در کشور امارات متحده عربي برگزار شد. نمايشگاه بزرگ Gulfood فضايي بالغ بر يک ميليون فوت مربع را به خود اختصاص داد.

ادامه >>


خلاصه اي از برنامه هاي نمايشگاه Gulfood 2010

جاي تعجب نيست که Gulfood مي تواند خريداران موادغذايي و سرويس دهندگان صنايع غذايي را از هر گوشه اي از خاورميانه، شمال آفاريقا و شبه قاره هند، جذب خود نمايد. Gulfood امروز با بيش از ۲۰ هزار متر مربع فضاي جديد نمايشگاهي بزرگ تر از پيش شده است...

ادامه >>شماره صفحه :

صفحه بعد >>

صفحه ۱ از ۲

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.