صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نمايشگاه بين المللي ريخته گري و قالبسازي-فرانکفورت‪/ ‬يورو مولد ‪EuroMold‬

ادامه >>


بيست و دومين دوره نمايشگاه اتومکانيکا‪ ‬فرانکفورت 2014/‪ (Automechanika)‬

اين نمايشگاه به صورت دوسالانه برگزار مي گردد و در دوره قبلي اين نمايشگاه در سال 2012، تعداد 4593 غرفه گذار از 74 کشور در فضائي به وسعت 305 هزار مترمربع پذيراي 148 هزار بازرگان و بازديد کننده متخصص از 176 بوده اند.
 

ادامه >>


براي اولين بار در ايران انجام شد: توليد کيک غني شده با ويتامين دي و کلسيم توسط شرکت دالين مهر

به گزارش فودنا، مدير عامل شرکت دالين مهر از توليد کيک بينگوپلاس به عنوان اولين کيک غني شده با "ويتامين دي و کلسيم" در کشور توسط متخصصان اين شرکت خبر داد. وي توجه و کمک به ارتقا سلامت عمومي را مهم ترين هدف شرکت دالين مهر در توليد محصولات غني شده عنوان نموده و اضافه کرد: طبق تحقيقات انجام شده، تامين مقدار مورد نياز روزانه ويتامين D، به جذب بهتر کلسيم کمک مي کند.
 

ادامه >>


"ارائه بسته‌هاي حمايتي" به بخش توليد در تعديل قيمت شير مناسب است

محمدتقي توکلي عضو کميسيون کشاورزي مجلس شوراي اسلامي با بيان اين که افزايش قيمت حامل‌هاي انرژي در اجراي فاز دوم قانون هدفمندي، افزايش هزينه‌‌هاي توليد در صنعت دامداري را در پي خواهد داشت، افزود: يکي از راهکارهاي حمايت از توليدکنندگان اين است که دولت با هدف حمايت از اين صنعت تلاش کند تا افزايش هزينه‌اي در صنايع دامداري اعمال نشود.
 

ادامه >>


معاون توليدات گياهي جهاد کشاورزي لرستان:تنها 15000 تن محصول استان در چرخه بسته ‎بندي قرار مي‎گيرد

معاون بهبود توليدات گياهي جهاد کشاورزي لرستان گفت: در استان سموم از رده خارج به راحتي در بازار عرضه مي‎شوند. به گزارش ايسنا، حسين پيرحياتي در جلسه کارگروه مديريت پسماند استان بيان کرد: براساس مصوبات جلسه‎هاي گذشته اين کارگروه سازمان جهاد کشاورزي اقداماتي را در زمينه مديريت پسماند انجام داده اما به علت نبود اعتبار کافي طرح به جايي نرسيده است.
 

ادامه >>


افزايش 13 درصدي هزينه‌هاي صنعت لبني

دبير انجمن توليدکنندگان فرآورده‌هاي لبني از افزايش 13 درصدي هزينه‌هاي توليد در صنعت لبنيات در سال جاري بدون احتساب هزينه مربوط به تامين شير خام خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رضا باکري در نشست قيمت گذاري مواد غذايي با بيان اين‌که درباره تاثيرات قيمتي رخ داده در صنعت لبنيات در سال 1393 نامه‌نگاري‌هايي انجام شده است گفت: براساس مستندات موجود هزينه‌هاي داخلي صنعت لبنيات در سال جاري بدون احتساب هزينه مربوط به افزايش قيمت شير خام 13 درصد افزايش يافته است.
 

ادامه >>


بازگشت اعتبار به کالاهاي ايراني را با بهبود کيفيت ماندگار کنيد

رايزنان اقتصادي سفارت جمهوري اسلامي ايران در قزاقستان، آذربايجان و الجزاير از بازگشت اعتبار به کالاهاي ايراني در بازارهاي جهاني خبر داده و از بازرگانان ايراني خواستند تا با افزايش کيفيت در کنار تثبيت قيمت به ماندگاري اين اعتبار کمک کنند.
 

ادامه >>


لوازم يدکي با کيفيت، برچسب شناسا مي گيرد

نايب رييس اتحاديه کشوري صنف فروشندگان لوازم يدکي اتومبيل و ماشين آلات گفت: در اينده نزديک تمام لوازم يدکي که اصالت و کيفيت لازم را داشته باشد پس از کارشناسي، در بسته بندي هاي مشخص و با برچسب «شناسا» عرضه خواهد شد.

ادامه >>


اعتراض به نداشتن علامت حلال بر روي بسته بندي هاي گوشت در انگليس

پس از آن که مشخص شد بخشي از گوشت هاي ذبح شده به روش اسلامي روي بسته بندي خود علامت حلال ندارند، رهبران جوامع ديني انگليس خواستار علامت گذاري دقيق و مشخص تر اين نوع محصولات شدند. بي.بي.سي در گزارشي افزود: رهبران جوامع ديني مسلمانان و يهوديان بريتانيا در يک نامه مشترک که در روزنامه ديلي تلگراف چاپ شد، خواستار علامت گذاري واضح و دقيق تر اين گوشت ها شده اند.

ادامه >>


صنعت چاپ حتي در نمايشگاه کتاب هم مهجور ماند

سالن صنعت چاپ در بيست و هفتمين نمايشگاه بين المللي کتاب در مکاني دور افتاده قرار داشت و خيلي ها نتوانستند آن را به راحتي پيداکنند. به همين دليل در طول 11 روز برپايي اين رويداد فرهنگي همواره خالي از بازديدکننده بود.
 

ادامه >>


صداقت تبليغات تلويزيوني و سکوت نهادهاي نظارتي

از چندماه قبل تا کنون شاهد پخش آگهي هايي هستيم که در آن ها ايراني بودن کالاها مورد تاکيد قرار مي گيرد. از جمله بارزترين آنها برنج، لوازم ورزشي، تيغ هاي اصلاح صورت و نظاير آن است. هرچند در اين تبليغات اعلام مي شود کالاها ايراني است ولي همين موضوع صحت تبليغاتي که در صدا و سيما پخش مي شود را زير سوال برده است.

ادامه >>


آب آشاميدني تهران زير ميکروسکوپ وزارت بهداشت

مديرکل آزمايشگاه هاي مرجع کنترل غذا و داروي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت: هرچند کنترل آب هاي لوله کشي و بسته بندي از اقدامات معمول اين وزارتخانه به شمار مي ايد اما با توجه به کمبود آب به ويژه در تابستان، آب لوله کشي و بسته بندي تهران بررسي مي شود.

ادامه >>


نعمت زاده: رايزنان بازرگاني حلقه مفقوده شناسايي بازارهاي هدف هستند

وزير صنعت، معدن و تجارت با تاکيد بر نقش موثر رايزنان بازرگاني و اقتصادي در توسعه مبادلات تجاري تصريح کرد: رايزنان بازرگاني خارج از کشور حلقه مفقوده شناسايي بازار مناسب و تبادل اطلاعات هستند که بايد بيش از گذشته مورد توجه قرار بگيرند.
 

ادامه >>


يک مدير وزارت جهاد کشاورزي: توليد زعفران پارسال 20 درصد افزايش يافت

مديرکل دفتر امور سبزي، گياهان زينتي و دارويي وزارت جهاد کشاورزي از رشد 20درصدي ميزان توليد زعفران کشور در سال 92 نسبت به سال قبل از آن خبر داد. حسن خدنگي در حاشيه ايين راه اندازي معاملات قراردادهاي آتي زيره سبز و تالار معاملات کارگزاران بورس کالا در مشهد به خبرنگاران اظهار کرد: سطح زير کشت محصول زعفران بر اساس آمارها حدود 85 هزار هکتار است.

 

ادامه >>


بيستمين نمايشگاه بين المللي صنايع غذايي باکو با حضور نمايندگاني از ايران برگزار مي‌شود

سيد فرج شهيدي، رايزن بازرگاني سفارت ايران در جمهوري آذربايجان با اعلام اين مطلب به خبرنگار ايرنا گفت: در اين نمايشگاه که تا سوم خرداد ماه ادامه خواهد داشت، نمايندگان بيش از 173 شرکت از 35 کشور جهان به معرفي توليدات و محصولات خود در زمينه مواد غذايي، فرآورده هاي روغني، محصولات لبني، انواع بستني، مواد غذايي کنسروي و نيمه آماده، محصولات منجمد، مواد غذايي مخصوص کودکان، مکمل هاي غذايي، فرآورده هاي گوشتي و غذاهاي دريايي و ماشين آلات صنايع غذايي مي پردازند.
 

ادامه >>شماره صفحه :

صفحه بعد >>

صفحه ۱ از ۱۰۹

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.