صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

Henninger

شرکت Henninger براي گسترش فعاليت و جذب مخاطبان بيشتر نياز داشت که برند خود را مجدداً طراحي کند. از اين رو شرکت Mouse Graphics را براي اين پروژه يعني طراحي مجدد هويت بصري برند برگزيد

ادامه >>


Primary Select

شرکتPrimarySelect براي توسعه شبکه فروش و اثرگذاري بيشتر بر بازار محصولات يخ زده با همکاري شرکت Angle بسته بندي گوشت يخ زده خود را تغيير داده است. Primary Select يک برند گوشت يخ زده متعلق به صنايع Farmlands در نيوزلند است که متخصص در توليد گوشت و ديگر محصولات غذايي براي عمده فروشان، خرده فروشان و صنعت سرويس دهي مواد غذايي مي باشد.

ادامه >>


F.Whitlock & Sons

شرکت طراحي Marx با همکاري شرکت Running With Sissors به تازگي بسته بندي بطري سس F.Whilock & Sons را دوباره سازي کرده است. وقتي برند whitlock براي نخستين بار در يک‌صد سال پيش توليد خود را آغاز کرد، Fred برند آن بود اما در اواخر قرن اين نام از ليبل محصولات ناپديد شد.

ادامه >>


Molino Rojo

طراحي مجدد بسته بندي برنج هاي Molino Rojo توسط شرکت Brandlab در کشور پرو، يک موفقيت بزرگ براي اين برند بود و توانست کيفيت و تمايز برند را در ميان محصولات بي شمار به خوبي به تصوير بکشد.

ادامه >>


Sure Deodorant

دئودورانت ها يا خوشبوکننده هاي Sure در سال 1973 به بازار عرضه شدند. اين خوشبوکننده ها از همان زمان تنها براي خانم‌ها به بازار عرضه شد و به عنوان محصول مخصوص خانم‌ها شناخته مي‌شود.

ادامه >>


Tropicana

شريک کانادايي پپسي در کانادا براي طراحي مجدد بسته بندي آب ميوه‌هاي Tropicana و Tropicana Tropics براي بازار کشور کانادا از شرکت ShikataniLacroix در تورنتو دعوت به همکاري کرد.

ادامه >>


G.H Cretors Popped Corn

اين شرکت خانوادگي براي بيش از 125 سال در مرکز تاريخ پاپ کورن در آمريکا بوده است. به منظور افزايش فروش و توسعه سهم خود در بازار رقابتي امروز، آن‌ها براي طراحي مجدد برند پاپ کورن هاي قديمي خود با شرکت طراحي Equator قراردادي منعقد نمودند.

ادامه >>


Angelic Bakehouse

Angelic Bakehouse عمليات برندسازي و بسته بندي جديد محصولات خود را به شرکت Shine United واگذار کرد. نام Angelic Bakehouse خلوص ترکيبات استفاده شده و فرآوري شده را در ساخت هر محصولي تداعي مي کند.

ادامه >>


Wellements Baby

برند Wellements Baby داراي يک شهرت جهاني در توليد داروهاي مؤثر و طبيعي است. در واقع، اين تجارت طي دو سال گذشته به واسطه تقاضاي بسيار بالاي داروهاي طبيعي دو برابر شده است. در اوايل سال 2013، اين شرکت تصميم گرفت خط توليد خود را توسعه بدهد و فرصتي يافت تا اثرگذاري بسته بندي خود را نيز بهبود ببخشد.

ادامه >>


ايده Hoyt's

طراحي مجدد اين بسته بندي بخشي از يک برنامه کارآموزي در گروه طراحي Saltmine بود که اخيراً به دانش آموزان و فارغ التحصيلان رشته طراحي ارائه شد تا بينش و تجربه کار در صنايع طراحي بسته بندي را به طور مستقيم به دست آورند.

ادامه >>


لبنيات Friendship

شرکت لبنياتيFriendship به راهي نياز داشت تا بتواند ۱۰۰ درصد مخاطبان و مشتريان هدفش را به دست بياورد. چگونه؟ با به کار بردن کمي رنگ و اندکي جسارت در بسته بندي لبنيات.
با بسته بندي هايي براي نقطه فروش مخصوصاً آن‌هايي که در فروشگاه هاي بزرگ ارائه مي شوند، تصميم گرفته شد تا شخصيت سرگرم کنندهFriendship در بخش لبنيات به گونه‌اي توسعه و بهبود يابد که حتي مشتريان برندهاي رقيب عاشق آن‌ها شوند

ادامه >>


ماءالشعيرهاي Pacific Pilsner

شرکت ماء الشعير سازي Pacific، (PWB) غربي در سال ۱۹۵۷ در کانادا تاسيس شد و در اين مدت طولاني به طور مداوم به توليد محصولات جديد و نوآورانه مشغول بوده است. مالک اين شرکت يک ماء الشعير سازي انگليسي کلمبيايي است. حيات اين شرکت، ۵۰ سال پيش با توليد آب معدني از چشمه‌اي در پرنس جورج آغاز شد و پس از تبديل به يک ماءالشعيرسازي، جوايز متعددي را به عنوان يک توليدکننده برتر در اين صنعت دريافت کرد.

ادامه >>


غذاي کودک So Baby

هويت جديد برند و طراحي هاي متنوع بسته بندي براي So Baby، جايزه متخصصين مواد غذايي ارگانيک بريتانيا را براي اين برند به ارمغان آورد. بازسازي و زندگي دوباره بخشيدن به برند، هم‌زمان شد با ارائه ۴ محصول پوره ارگانيک جديد. شرکت Mayday که مسووليت طراحي محصولات So Baby را بر عهده دارد، براي ايجاد يک هويت اثرگذارتر براي برند و طراحي بسته بندي هايي که بتواند به شکل موثرتري در بازار اين محصولات رقابت کند، در حال تلاش بود.

ادامه >>


مخلوط Charleston

مخلوط Bloody Mary چارلستون دوباره برندسازي شده و ليبل آن به طور کامل با بازسازي و طراحي مجدد، ارائه شده است. اين يک محصول کاملاً طبيعي از بندر چارلستون در کاروليناي جنوبي است. اين محصول قرن‌هاست به عنوان محصول بومي و خانگي اين منطقه از ترکيبات کاملاً طبيعي و طعمي عالي بهره مي برد. نمک دريا و دانه کرفس از جمله ترکيبات اين ماده غذايي هستند.

ادامه >>


مرطوب کننده AmLactin

شرکت Upsher-Smith با يک چالش بزرگ نزد Duffy & Partners رفت تا رفع مشکل خود را به اين گروه طراحي بسپارد. مشکل اين بود که استفاده از نوع آزمايشي AmLactin در ميان زنان به واسطه خشک شدن شديد پوست شان افزايش يافته بود. با افزايش فروش محصولات مرطوب کننده، Upsher-Smith به فکر تاثيرگذاري بيشتر و به دست آوردن سهم بيشتري از بازار افتاد.

ادامه >>شماره صفحه :

صفحه بعد >>

صفحه ۱ از ۷

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.