صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

برترين بسته بندي هاي انعطاف پذير

در فستيوال بسته بندي‌هاي انعطاف پذير سال جاري، برندگان جوايز برتر همگي داراي ويژگي‌هاي مشترکي همچون حفظ محيط زيست، چاپ برتر و بسيار با کيفيت و در نهايت خلاقيت و نوآوري بوده اند. به نظر مي‌رسد که بسته بندي‌هاي منعطف هنوز هم نگين درخشان صنعت بسته بندي بوده و هنوز هم چون گذشته بر روي قفسه سوپر مارکت‌ها مي‌درخشند.

ادامه >>


بيستمين آگروفود در حد بيست!

بيستمين نمايشگاه بين المللي صنايع كشاورزي، مواد غذايي، ماشين آلات و صنايع وابسته (ايران اگروفود 2013)در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران در روزهاي 7 الي 10 خرداد 1392 با تلاش شركت پالار سامانه برگزار شد. آگروفود 2013 در فضايي به وسعت 55 هزار متر مربع مانند دوره هاي گذشته در بخش هاي تخصصي ايران فود، ‌ايران فود تك و ايران اگرو برگزار شد و دست آوردهاي 764 شركت ايران و خارجي در آن به نمايش در آمد.

ادامه >>


دومين همايش تخصصي پلميرهاي پيشرفته در بسته بندي موادغذايي

دومين همايش تخصصي پلميرهاي پيشرفته در بسته بندي موادغذايي توسط شرکت پارساپليمر شريف با همکاري انيستيتو تحقيقات تغذيه اي و صنايع غذايي کشور در تاريخ 5 تيرماه سال جاري در مرکز همايش هاي انيستيتو تحقيقات تغذيه اي و صنايع غذايي کشور با حضور جمعي از دانشگاهيان و صنعتگران کشور برگزار شد.

ادامه >>


Drinktec 2013

من پِترا وِستفال (Petra Westphal) هستم و از سال 1993 در شرکت نمايشگاه هاي بين المللي مونيخ کار مي کنم. من از سال 2010 مدير مجموعه پروژه هاي يکي از حوزه هاي مديريتي نمايشگاه مونيخ هستم. بدين ترتيب علاوه بر نمايشگاه drinktec که نمايشگاه جهاني صنايع نوشيدني و غذاهاي مايع است...

ادامه >>


بررسي پليمرهاي پيشرفته در بسته بندي مواد غذايي

رضا باقري رييس دانشکده مهندسي و علم مواد دانشگاه صنعتي شريف در اين گفت و گو از همه انديشمندان و صنعتگران دعوت مي کند تا در دومين همايش تخصصي پليمرهاي پيشرفته در بسته بندي مواد غذايي حضور فعالي داشته باشند.

ادامه >>


ظروف يک بار مصرف پلاستيکي صاحب تشکلي مستقل مي شود، نمي شود؟

بودن يا نبودن ظروف يک بار مصرف پلاستيکي، مساله اي است که طي سال هاي اخير به صورت مداوم در جامعه مورد بحث و بررسي قرار گرفته است. به دفعات در نشريه فناوري و توسعه صنعت بسته بندي هم در خصوص ظروف يک بار مصرف پلاستيکي و گياهي مقالات و گزارش هايي به چاپ رسيده است.

ادامه >>


همه مسائل در ايران شمشير دو لبه است

در حاشيه ي بيستمين نمايشگاه بين المللي مواد شوينده، پاک کننده،سلولوزي و ماشين آلات وابسته (ايران بيوتي( که ماهنامه فناوري و توسعه صنعت بسته بندي يکي از غرفه گذاران آن بود، با محمد علي رحماني مدير عامل گروه توليدي صنعتي ارکان فلز گفت و گويي انجام داده ايم که در ادامه مي خوانيد.

ادامه >>


دومين همايش تخصصي پليمرهاي پيشرفته در بسته‌بندي مواد غذايي

مصاحبه با دكتر كيانوش خسروي، دبير دومين همايش تخصصي پليمرهاي پيشرفته در بسته‌بندي مواد غذايي و عضو هيات علمي انستيتو تحقيقات تغذيه‌اي و صنايع غذايي كشور، دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي

ادامه >>


آسايشگاه چاپ و بسته بندي در تهران

در شماره گذشته ماهنامه فناوري و توسعه صنعت بسته بندي گزارش كاملي از نوزدهمين نمايشگاه چاپ و بسته بندي تهران به چاپ رسيد. در اين نمايشگاه  با بسياري از غرفه داران در مورد نمايشگاه و چگونگي برگزاري آن به صحبت نشستيم كه با توجه با حجم بالاي گزارشات بخش دوم آن ر در ادامه مي خوانيد.

ادامه >>


آسايشگاه چاپ و بسته بندي

به عنوان عضو کوچکي از صنعت بسته بندي کشور، تمامي تلاش خود را به کار خواهم بست تا ۴ روز تأسف بار، از ۲۹ آذرماه تا ۲ دي ماه ۱۳۹۱ را از حافظه خويش پاک کنم و فاجعه اي به نام نمايشگاه چاپ و بسته بندي تهران را با خويش مرتبط ندانم...

ادامه >>


هشتمين ايران پلاست، بدون حاشيه

هشتمين نمايشگاه بين‌المللي ايران پلاست با حضور فعالان صنايع پليمر، پلاستيک و بسته بندي کشور و مديران ارشد آن، وزير نفت و مديرعامل شرکت ملي پتروشيمي صبح روز يک شنبه، 14 آبان ماه 1391 آغاز به کار کرد.

ادامه >>


گزارش نمايشگاه Sweets & Snacks امارات

ششمين نمايشگاه شيريني و شكلات دبي هم زمان با سومين نمايشگاه غذاهاي خاص و حلال و همچنين اولين نمايشگاه غذاهاي دريايي در تاريخ 29 آبان تا 1 آذر ماه 1391 و در مركز تجارت جهاني اين شهر برگزار شد. اين سه نمايشگاه با بيش از 330 شرکت کننده، زيرمجموعه نمايشگاه مواد غذايي گلفود هستند و به صورت كاملاً تخصصي برگزار مي شوند.

ادامه >>


توليد براي صادرات

29 مهر ماه و در روز ملي صادرات هوشنگ پارسا توانست برترين صادرکننده سال 1391 شود. شرکت پلاستک کار از 9 سال پيش توليد براي صادرات را به عنوان استراتژِي خود برگزيده است و طي سال هاي اخير موفقيت هاي متعددي را کسل کرده است.

ادامه >>


شهر مونيخ به شما خوش آمد مي گويد

گردهمايي مشارکت در مجموعه نمايشگاه هاي بين‌المللي مونيخ آلمان به منظور هم‌گامي و هم‌کاري با دست اندرکاران و صنعت‌گران ايران در هشتم آبان ماه سال جاري در سالن اجتماعات هتل پارسيان اوين برگزار شد.

ادامه >>


اجلاس نم، تلخي يك رويداد شيرين

يازدهمين نمايشگاه بين‌المللي شيريني و شکلات ايران، در روزهاي چهارم تا هفتم مهرماه سال جاري در محل دائمي نمايشگاه هاي بين‌المللي تهران برگزار شد. اين نمايشگاه در 8 سالن در مساحتي بالغ بر 22 هزار مترمربع و با حضور ۲۳۰ شرکت داخلي و ۳۸ شرکت خارجي از ۱۲ کشور به انجام رسيد. هم‌زمان با اين نمايشگاه، چهارمين دوره نمايشگاه بين‌المللي نوشيدني ها نيز آغاز به کار کرد.

ادامه >>
<< صفحه قبل

شماره صفحه :

صفحه بعد >>

صفحه ۲ از ۱۸

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.