صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

Brown

در سال 1952، زماني که Gaylord Brown در يک کارگاه جوش کوچک در Beaverton ميشيگان براي پدرش کار مي کرد، توانسته بود، يک ماشين ترموفرمينگ براي يک شرکت محلي طراحي و توليد کند. آن شرکت Dow Chemical نام داشت و از آن ماشين براي توليد پانل هاي درب يخچال که از جنس پلي استايرن بود، استفاده مي کرد. تکامل ايده هاي Gaylord Brown در زمينه ماشين هاي ترموفرمينگ آغاز شد...

ادامه >>


Arpac L.P

Arpac L.P يکي از شرکت‌هاي توليدکننده ماشين‌آلات بسته‌بندي در آمريکا است. اين شرکت در سال 1971 براي توليد ماشين‌آلات انتهاي خط توليد و ماشين‌آلات بسته‌بندي ثانويه در نزديکي شيکاگو تأسيس شد. Arpac توانسته است بيش از 30 هزار ماشين بسته‌بندي در سراسر دنيا نصب و راه‌اندازي نمايد.

ادامه >>


Cloud Packaging System

Cloud packaging system يکي از شرکت هاي فعال در زمينه طراحي و ساخت ماشين آلات و تجهيزات بسته بندي در آمريکا است. اين شرکت در سال 1929 با سرمايه گذاري مشترک با شرکت تولدي آب نبات curtiss تاسيس شد. اين شرکت بسته بندي پس از سال ها برنامه ريزي و تحقيق و توسعه تبديل به شرکتي با چرخش هاي 100 ميليون دلاري تدليل شد. در حال حاضر اين شرکت تبديل به برترين توليد کننده سيستم بسته بندي پاوچ هاي افقي با سرعت بالا، سيستم هاي شکل دهي گرمايي ترموفرمينگ و ماشين هاي محاسبه بندي فيلتر دار شده است.

ادامه >>


PRB S.P.A

شرکت PRB از سال 1980 با توليد تجهيزات بسته بندي ثانويه وارد صنعت بسته بندي شد. در اين 30 سال، شرکت PRB با نصب 4 هزار ماشين در سراسر جهان تجربه موفقيت آميزي داشته است. ماشين‌هاي توليد شده در اين شرکت شامل روکش کننده‌هاي تکي و چند تايي، جعبه سازها به صورت افقي و عمودي و پالت ساز مي‌شود. اين تجهيزات امکان توليد بهترين محصول در خطوط توليد کاملاً اتوماتيک را فراهم کرده است.

ادامه >>


PE. Labellers

شركت USA.E.P بخشي از شركت PE. Labellers است كه در Mantova ايتاليا قرار دارد  USA.E.P ‌در سال 2000 توزيع ماشين آلات را در آمريكا به عهده گرفت. اين شركت فروش، پشتيباني فني، سرويس ماشين آلات، اعمال تغييرات و تعويض قطعات و ارائه قطعات يدكي را در بازارهاي آمريكاي شمالي بر عهده دارد. هدف PE. Labellers ارائه راه حل هاي بر چسب زني و افزايش دقت و بهبود كارايي اين ماشي آلات است.

ادامه >>


Aagard

Aagard يکي از شرکت هاي توليد کننده ماشين آلات بسته بندي در آمريکا است. اين شرکت در سال 1997 در Minnesota تاسيس شد و اولين ماشين بسته بندي خود را در سال 1998 به فروش رساند. ماشين آلات توليد شده در اين شرکت شامل سيستم توليد کيسه هاي انعطاف پذير, Retort Load/apload , جعبه ساز, اسليو و کارتوننيگ است. در Aagard مهندسين فعال با سال ها تجربه را پيدا مي کنيد که بر روي ايجاد ارزش و پشتيباني از آن کار مي کنند.

ادامه >>


MGS - Bossar Packaging - ESS Technology - Weiler Technology - Harpak-Ulma - Delkor System - HI-Cone

 MGS يكي از شركت هاي توليد كننده ماشين آلات و تجهيزات بسته بندي در آمريكاست. اين شركت در سال 1979 تاسيس شده و به صورت ويژه تجهيزات انتهاي خط توليد را عرضه مي‌كند. نوآوري هاي ارائه شده اين شركت همواره پاداشي براي مشتريان بوده و خدمات پس از فروش اطمينان و اعتماد به نفس مشتريان و توليد كنندگان محصولات نهايي را افزوده است.
 

ادامه >>


Uhlmann System

در شماره گذشته ماهنامه فناوري و توسعه صنعت بسته بندي به معرفي شركت uhlmann system و ماشين آلات بلستر آن پرداختيم. اين شركت توليد كننده ماشين آلات كارتونينگ، استرچ،‌جعبه ساز و پالت ساز نيز مي باشد لذا در اين شماره از ماهنامه فن آوري و توسعه صنعت بسته بندي به ماشين آلات كارتونينگ شركت uhlmann مي پردازيم. 
 

ادامه >>


Uhlmann System

Josef Uhlmann موسس شركت در سال 1948 با توليد قالب هاي دقيق فعاليت خود را در صنعت بسته بندي آغاز كرد. پس از آن فعاليت هاي اين شركت در بخش توليد ماشين هاي بسته بندي محصولات دارويي توسعه داده شد. در سال 1963 پسر خانواده Uhlmann به نام Friedrich ساختار شركت را تغيير داده و توليدات آن را بازارهاي بين المللي گسترش داد.

ادامه >>


HI-Cone

HI-Cone يکي از شرکت هاي توليد کننده تجهيزات بسته بندي نهايي چندتايي بر پايه پلاستيک است. ماشين آلات اين شرکت براي محصولاتي مانند ماءالشعير، آب ميوه هاي گازدار و بدون گاز، نوشابه ها و ساير محصولات مشابه بسيار مناسب هستند. شيوه هاي بسته بندي اين شرکت به عنوان جايگزين روش هاي معمولي مطرح بوده و در زمينه توسعه پايدار به سود مشتري و مراکز خرده فروشي است. مشتريان اين شرکت هميشه تقاضاي کيفيت بالا، ارزش افزوده استثنايي، عملکرد مناسب در بازار و نوآوري HI-Coneدارند.

ادامه >>


Delkor System

اين شرکت در سال 1973 در مينه سوتا تاسيس شده يکي از پيشروان ساخت و طراحي ماشين آلات بسته بندي در آمريکا است. بسياري از نام هاي تجاري معروف در صنايع غذايي وبسته بندي هايي که براي نقطه فروش محصولات توليد مي شوند از تجهيزات طراحي شده Delkor استفاده مي کنند. امروزه امنيت توليد وابسته به طراحي تجهيزات خط توليد بوده وتيم طراحي Delkor توانايي ويژه اي براي ساخت ماشين هاي تمام اتوماتيک با امنيت بسيار بالا دارند.
 

ادامه >>


Harpak-Ulma

در شماره گذشته ماهنامه فن آوري و توسعه صنعت بسته بندي تاريخچه , توانايي و مدل هاي مختلف ماشين آلات شرکت Harpak-ulma را معرفي کرديم و پس از آن ماشين آلات جديد اين شرکت در بخش Flow pack به طور کامل تشريح شد. در اين شماره ماهنامه فن آوري و توسعه صنعت بسته بندي اشاره اي کوتاه به توان مهندسي و پشتيباني فني شرکت داشته و در ادامه ماشين آلات جديد بسته بندي در بخش هاي لبنيات و ترموفرمينگ به طور کامل معرفي مي گردد.
 

ادامه >>


Harpak-Ulma

شرکت  Harpak-Ulma يکي از شرکت هاي توليدکننده ماشين آلات بسته بندي در آمريکا است. اين شرکت تقريبا تمام ماشين آلات بسته بندي به صورت تک ماشين يا خط بسته بندي ترکيبي را طراحي و توليد مي کند.

ادامه >>


Weiler Technology

Weiler يکي از بزرگ ترين شرکت هاي سازنده ماشين هاي بسته بندي اسپتيک در آمريکا است. ماشين آلات اين شرکت براي استفاده در صنايع دارويي و مراقبت کننده هاي شخصي بسيار ايده آل است. نوآوري پيوسته و به کارگيري از آخرين تکنولوژي ها در طراحي تجهيزات اين اطمينان را به مشتريان مي دهد که بالاترين کيفيت را در ماشين آلات خواهند داشت. اين تجهيزات براي محصولات مايع که به صورت استريل پر مي شوند مورد استفاده قرار مي گيرند.
 

ادامه >>


ESS Technology

ESS Technology در سال 1993 تاسيس شده است. اين شرکت به صورت تخصصي در زمينه طراحي خط کامل بسته بندي و توليد تجهيزات بسته بندي فعاليت مي کند. تيم طراحي و مهندسي ESS جهت ارائه جزئيات اطلاعات درباره نيازهاي متفاوت اتوماسيون در کنار مشتريان خواهند بود. اين نزديکي در توليد تجهيزات با خصوصيات ويژه , انعطاف پذيري خطوط توليد و گسترش خطوط بسيار پر اهميت مي باشد.

ادامه >>
<< صفحه قبل

شماره صفحه :

صفحه بعد >>

صفحه ۲ از ۷

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.