صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

پاپ کورن هاي Butterkist

توليد کننده برتر شيرني و پاپ کورن در بريتانيا، با يک بسته بندي جديد در انديشه تسخير بازارهاي اروپاست. طراحي مجدد، منعکس کننده تاريخ و قدمت Butterkist و پيوستگي طولاني مدت آن با دنياي فيلم و سينماست. اين محصول در ابتدا- در سال ۱۹۱۴- در آمريکا توليد شد. Butterkist براي نخستين بار ماشين آلات توليد پاپ کورن را در سال ۱۹۳۸ انگلستان حمل کرده و وارد سينماهاي بريتانيا کرد.

ادامه >>


نوآوري و طراحي بسته بندي در شركت بارك

کمپاني Bark Innovations B.V که داراي تخصص در زمينه توسعه راهکارهاي مبتکرانه صنعت بسته بندي مي باشد ، در يکم نوامبر سال 2010 در کشور هلند تاسيس شد. کمپاني خواهر با نام  Bark Verpakkingen B.V متوجه يک تقاضاي رو به رشد در بازار براي راهکارهاي شخصي سازي هويت برند شد. اين کمپاني ها به طور فزآينده اي در تلاش براي توسعه برند  بر اساس رشد ساختاري و افزايش درک نام تجاري خود مي باشند.

ادامه >>


San Miguel

با شکل جديد و ليبلي که تنها گلويي بطري را در بر مي گيرد، حس کاملاً جديدي از طراحي مجدد اين نوشيدني القاء مي شود. San Miguel در تلاش است تا به بهترين سطح کيفي ملي و بين اللي برسد و موقعيت مناسبي در بازار به دست بياورد. براي اين منظور آن‌ها برند San Miguel 1516 را به عنوان معرف و نشانه San Miguel ارائه کردند.

ادامه >>


Gentle Naturals Baby Therapeutics

موفقيت محصولات مراقبت از نوزاد هم چون داروهاي طبيعي نوزاد Gentle، به اعتماد، سودمندي، ميزان تاثير، خاصيت درماني و کيفيتي وابسته است که محصول ارائه مي‌دهد که عمدتا از طريق حضور در قفسه فروشگاه ها و ظاهر بسته بندي به مادران پر مشغله امروزي منتقل مي شود.

ادامه >>


INDIO

شخصيت و هويت Indio، به گونه‌اي نبود که بشود آن را از لوگو و برند Indio جدا ساخت اما به واسطه حضور قوي‌تر در بازار لازم بود تا اين محصول به روز شده و نيازهاي امروز مصرف کنندگان در يک بسته بندي جديد پاسخ گفته شود.

ادامه >>


DB Draught

ايده اي که موجب برندسازي مجدد شد، آن بود که بر ماءالشعير DB Draught به عنوان ماء الشعيري که در نيوزلند توليد مي شود، تأکيد شود در حالي که طراحي قبلي داراي يک تصوير سمبليک از Cydesdales (نوعي اسب سنگين و قوي که براي کشيدن بارهاي سنگين استفاده مي شود)، بود. در طراحي جديد، تصوير اسب به عنوان مشخصه اصلي طراحي حفظ شده است.

ادامه >>


Xango

به عنوان بخشي از برنامه‌ها و ابتکارات دوست دار محيط زيست، شرکت بزرگXango، بطري آب ميوه شيشه‌اي خود را با يک بطري PET، هفتصد و پنجاه ميلي ليتري جايگزين کرده است. اين تغيير علاوه بر اينکه امتيازات پايداري و Sustainability بسياري به همراه داشته، ۸۵٪ در وزن بسته بندي صرفه جويي کرده و بازيافت پذيري را افزايش داد. بيش از يک ميليون دلار در هزينه کالاها، حمل و نقل، بسته بندي ثانويه و ضايعات (شکستن بطري ها ) صرفه جويي کرد.

ادامه >>


Peroni Nastro Azzuro

Peroni Nastro Azzuro با شرکت نوآوري و طراحي برند JDO براي توليد يک طراحي جديد انقلابي براي بسته بندي اين برند، همکاري خود را آغاز کرد. در اين طراحي جديد شکل و سبک ايتاليايي آن حفظ شده است و نام برند براي مخاطبان بي شمارش بدون تغيير باقي‌مانده است. بسته بندي جديد در اوايل ماه مي ۲۰۱۲ معرفي خواهد شد و در سراسر دنيا توزيع مي شود.

ادامه >>


Bio Green Dairy

شرکت طراحي Carter Wong که مسوول طراحي دوباره محصولات Bio Green Dairy شده است، جملات مذکور را پس از گرفتن سفارش بيان مي کند. نوشيدني هاي ماست ميوه اي، محصولاتي هستند که با برندBio Green Dairy توليد مي شوند. شرکت طراحي تصميم گرفت که در آغاز کار يک سمبل و تصوير را براي اين محصولات طراحي کرده و جايگزين نشان قبلي اين برند نمايد.

ادامه >>


Kimtech

شرکت حرفه‌اي Kimberly Clark در ارائه محصولات آماده سازي و پاک کننده سطح با گريد تجاري در سراسر جهان پيشتاز و ممتاز است. محصولاتKimtech و Wypall در محصولات بهداشتي و درماني، آشپزخانه هاي تجاري و صنعتي، آزمايشگاه‌ها و صنايع هوانوردي، مورد استفاده قرار مي گيرد

ادامه >>


Alex James Cheese

Alex James همواره به دنبال نوآوري هاي جديد در محصولات خود بوده است و هميشه ايجاد احساس هنرمندانه و خلاقانه را در اولويت قرار داده است. وي براي بهبود موقعيت محصولات در قفسه فروشگاه ها و رسيدن به يک سطح کيفي ممتاز، بسته بندي پنيرها را دوباره طراحي کرده است.

ادامه >>


Sunnyside Farms

براي طراحي مجدد بسته بيش از ۳۰۰ محصول توليديSunnyside Farms، شرکت ارتباطات برند Murray را انتخاب کرد. هدف از اين کار ايجاد ظاهري جديد براي محصولات لبني اين شرکت بزرگ بود. به دنبال تحقيق و بررسي ابتدايي، تيم Murray Brand پيشنهاد کرد که از يک طراحي ساده براي بسته بندي استفاده شود و استفاده از صحنه کليشه اي و غير ضروري مزرعه که در اغلب محصولات لبنيSunnyside ديده مي شود، کنار گذاشته شود.

ادامه >>


Beanies Coffee

Robot-Food، متخصص برندسازي در يورک شاير، در ماه نوامبر ۲۰۱۱ براي طراحي مجدد بسته بندي و هويت محصولات Beanies Flavour Coffee توسط اين شرکت منصوب شد. اين آژانس به واسطه اعتباري که در برندسازي نوشيدني و مواد غذايي داشت، انتخاب شد. به طور خلاصه هدف اين پروژه، ارتباط روشن و واضح و ايجاد يک طرح با نشاط با برندسازي مطمئن و بسته بندي اي که در قفسه ها ايستا باشد، بود.

ادامه >>


Brazil Gourmet

به دنبال ايجاد يک موقعيت و جايگاه منحصر به فرد براي برند Brazil Gourmet ، شرکت ارتباطات برند موراي، به منظور بيان هويت ذاتي اين برند، طرح هاي جديدي بر اساس سه کلمه سرگرمي، خوشمزگي و سلامت انتخاب کرد که هم نشان دهنده فرهنگ و هويت برزيلي آن بوده و هم يادآور محصولات Brazil Gourmet باشند.

ادامه >>


Ivory

برند صابون Ivory به دنبال افزايش اثرگذاري و تمايز بر روي قفسه فروشگاه ها و به دست آوردن مشتريان جديد بود. نگراني اين شرکت آن بود که هر اقدامي موجب از دست رفتن مشتاقان و علاقمندان سنتي اين محصولات شود. يک بسته بندي جديد نياز داشت که بر شهرت و افتخار برند در زمينه سادگي و پاک کنندگي، با يک طراحي واضح تأکيد بسياري داشته باشد.

ادامه >>
<< صفحه قبل

شماره صفحه :

صفحه بعد >>

صفحه ۲ از ۷

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.