صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - نصب آخرين تکنولوژي روز دنيا در زمينه بسته بندي آب در ايران

نصب آخرين تکنولوژي روز دنيا در زمينه بسته بندي آب در ايران


مديرعامل فرانسوي يک شرکت توليدکننده آب معدني از نصب آخرين تکنولوژي روز دنيا در زمينه بسته بندي آب از سوي فرانسه در ايران خبرداد و گفت: چنانچه تحريم هاي غرب بر عليه ايران اعمال نمي شد، هم اکنون در زمينه توليد جلوتر بوديم.

به گزارش خبرنگار مهر، ميشل راسکائو در نشست خبري خود با خبرنگاران از نصب آخرين تکنولوژي هاي روز دنيا در زمينه توليد آب معدني در ايران خبرداد و گفت: سرمايه گذاري گسترده اي در اين زمينه صورت گرفته است و هم اکنون تجهيزات با آخرين تکنولوژِي روز دنيا در زمينه بسته بندي آب معدني در ايران نصب شده است.

مديرعامل فرانسوي شرکت آب هاي معدني دماوند افزود: هم اکنون دنون که يکي از سه برند برتر دنيا در زمينه بسته بندي آب معدني است، سرمايه گذاري بزرگي را در ايران انجام داده است و عليرغم اعمال تحريم هاي سختگيرانه غرب بر عليه ايران، هيچگاه از فعاليت هاي خود دست برنداشته است.

وي افزود: حتي يک روز هم مديران فرانسوي اين شرکت، ايران را ترک نکرده اند و همواره بر توسعه محصولات و بهره گيري از تکنولوژي هاي روز دنيا تاکيد داشته اند.

به گفته راسکائو، خط جديد توليد وارد ايران شده است و نيروي انساني که به کار گرفته شده از افراد صاحب تخصص است که بعضا از کشورهاي ديگر دنيا به ايران آورده شده اند.

وي اظهار داشت: تحريم ها بر کار ما در ايران اثرگذار بوده است و اگر اين تحريم ها نبود، هم اکنون بسياري از طرح هاي توسعه اي خود را در ايران اجرا کرده بوديم.

همچنين در ادامه ليلا حقي، مدير بازاريابي اين شرکت نيز گفت: در توليد آب هاي معدني اين برند، آخرين تکنولوژي ميکرو فيلتراسيون پيشرفته به کار گرفته شده است؛ اين در شرايطي است که سرانه مصرف آب معدني در ايران 12 ليتر و در ترکيه که کشوري که به لحاظ آب و هوايي نزديک به ايران است، از 100 ليتر فراتر است.

وي افزود: هيات فرانسوي بايد از تجربه کار شرکت دنون فرانسه با دماوند درس بگيرد، چراکه در شرايط تحريم هيچگاه اين برند فرانسوي ايران را تنها نگذاشت.

به گفته حقي، بحران اقتصادي سال گذشته ايران، باعث شد تا مصرف کنندگان خريدهاي خود را کنترل کنند و بر همين اساس، ميزان خريد آب هاي معدني کاهش يافت. البته برآورد ما اين است که از 800 تا يک ميليارد ليتر آب معدني در کشور به فروش مي رسد که از اين رقم سهم ما 200 ميليون ليتر است.

نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.