صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - بخش خصوصي ۱۱۰ ميليون دلار در جزيره نگين بوشهر سرمايه گذاري مي کند

بخش خصوصي 110 ميليون دلار در جزيره نگين بوشهر سرمايه گذاري مي کند


به گزارش ايرنا، فتح الله خوشبختي روز يکشنبه در نشست با استاندار بوشهر افزود: جزيره نگين به عنوان پسکرانه بندر بوشهر با 450 هکتار وسعت نقش تاثيرگذار در توسعه و افزايش ظرفيت بندر بوشهر دارد.

وي با اشاره به اين که تقاضاهاي زيادي براي سرمايه گذاري در جزيره نگين وجود دارد بيان کرد: در اين جزيره تنها در صنايع پاک و بدون آلايندگي امکان سرمايه گذاري است که اکنون بيش از 30 شرکت اعلام آمادگي کرده اند.

استاندار بوشهر نيز در اين نشست گفت: جزيره نگين و عباسک واقع در محدوده بندر بوشهر بايد با شبکه ريلي داخلي به هم متصل شود تا امکان فعاليت هاي تجاري و بندري در اين دو جزيره گسترش يابد.

مصطفي سالاري افزود: همچنين در جزيره نگين عمق مناسب آب براي ايجاد اسکله و پايانه بندري ضروري است.

استاندار بوشهر با بيان اين که بايد مقدمات ايجاد زيرساخت هاي بندر آزاد تجاري در دو جزيره نگين و عباسک فراهم شود گفت: در اين جزيره ها ازفعاليت هايي که باعث آلودگي مي شود، جلوگيري و تنها به بخش هاي انبارداري، صنايع بسته بندي، مونتاژکاري، فعاليت هاي علمي و پژوهشي و از اين نوع فعاليت ها اختصاص مي يابد.

وي گفت: بايد با سرمايه گذاري در جزيره نگين به عنوان پسکرانه بندر بوشهر و اتصال آن به جزيره عباسک ساختمان ستادي، دفاتر بازرگاني، فعاليت هاي آموزشي پژوهشي در اين جزيره ايجاد شود.

سالاري با بيان اينکه زيرساخت هاي ايجاد بندرآزاد تجاري بوشهر فراهم شده است اظهار کرد: آن چيزي که در افق ميان مدت مد نظر قرار دارد الحاق جزيره نگين به عنوان پسکرانه بندر بوشهر براي ايجاد اسکله هاي تجاري است.

استاندار بوشهر يادآور شد: بايد با جذب سرمايه گذار از فرصت فراهم شده در بندر بوشهر و پسکرانه هايي که مکان يابي شده براي سرمايه گذاري بخش خصوصي استفاده کرد.

وي افزود: بندر آزاد تجاري بوشهر با مقدماتي که فراهم است با تصويب در هيات دولت، در بوشهر ايجاد و سبب تحول اقتصادي در اين بندر مي شود.

نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.