صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - Ecolean Air Aeptic

Ecolean Air Aeptic


Ecolean يکي از شرکت هاي توليدکننده بسته بندي در سوئد مي باشد. سيستم هاي بسته بندي اين شرکت در صنعت محصولات لبني و غذاهاي مايع مورد استفاده قرار مي گيرد. توليد بسته بندي هاي مدرن و سبک وزن از سياست هاي اين شرکت براي کاهش اثرات تخريبي زيست محيطي است. اين شرکت که در سال 1996 تأسيسشده بزرگ ترين بازار خود را در کشورهاي روسيه و چين دارد. لازم به ذکر است محصولات اين شرکت در بيش از 30 کشور توزيع مي شوند.

بسته بندي جديد اين شرکت در مارچ 2014 به صورت تجاري توليد شده است. اين بسته بندي با نام تجاري Ecolean Air Aeptic به صورت شفاف و با ويژگي پرکني به روش اسپتيک عرضه مي شود. شفافيت و وزن سبک اين بسته بندي موجب ارتقاء جايگاه آن در بازار محصولات مشابه شده است.

بسته بندي جديد Ecolean قابليت مشاهده محصول درون بسته بندي را به مشتريان عرضه مي کند. اين محصول اولين بسته بندي در نوع خود است که توانسته شفافيت را با ويژگي بسته هاي پرکني به روش اسپتيک ترکيب نمايد. Ecolean براي بسته بندي انواع مختلف نوشيدني هاي سبک بدون گازمانند چاي سرد و ليموناد بسيار مناسب است.

يکي ديگر از ويژگي هاي اين بسته بندي چاپ پذيري بالاي آن مي باشد. توليدکننده به وسيله چاپ با کيفيت تصاوير تبليغاتي ميتواند به معرفي بهتر محصولات خود بپردازد.

بسته بندي Ecolean Air Aeptic داراي کم ترين اثرات زيست محيطي مي باشد.

Peter Nilson مديرعامل Ecolean مي گويد: اين بسته بندي را مي توان به صورت ايستا توليد کرد که قابليت قرارگرفتن در قفسه شلوغ فروشگاه ها را دارد. علاوه بر اين پس از مصرف اين بسته بندي تبديل به يک لايه فيلم با سطح صاف شده که فضاي بسيار کمي را در زباله هاي خانگي اشغال مي کند.

اين بسته بندي در اندازه هاي 200 و 250 ميلي ليتري طراحي و توليد شده است. بخش تحقيق و توسعه شرکت اميدوار است تا پايان سال 2014 بتواند بسته بندي هاي 750 ميلي ليتري آن را توليد نمايد.نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.