صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - Nutella

Nutella


Nutella يکي از شناخته شده ترين نام هاي تجاري در بازار شکلات آمريکا است. اين نام تجاري به وسيله شرکت ايتاليايي Ferrero توليد مي شود. اين شرکت محصول Nutella را در سال 1964 توليد کرده و در سال 2014 جشني براي پنجاهمين سال توليد آن برگزار کرد. اين جشن براي تشکر از ميليون ها مشتريکه به صورت روزانه از محصول در وعده هاي غذايي صبحانه و عصرانه استفاده کرده اند برگزار شد.

Ferrero هزينه اي نيم ميليون پوندي براي ايجاد کمپين هاي تبليغاتي، شبکه هاي اجتماعي و برنامه هاي تلويزيوني انجام دادند.

Ferrero به مناسبت اين جشن بسته بندي جديدي را براي عرضه Nutella معرفي کرد. اين محصول در ظروف پلاستيکي از جنس پلي اتيلن ترفتالات بسته بندي مي شود. بسته بندي جديد به وسيله بخش بسته بندي هاي سخت شرکت Amcor Packaging طراحي و توليد شده است.

اين جار پلاستيکي داراي قطر دهانه 90 ميلي متري بوده که به مشتري اجازه مي دهد با سهولت شکلات فندق را از آن خارج و مصرف نمايد.

اين بسته بندي داراي درب پلاستيکي پيچي به رنگ قرمز بوده و از ليبل هاي پلاستيکي با طراحي جديد به مناسبت پنجاهمين سال توليد عرضه مي شود. بر روي ليبل جمله پنجاه سال خاطره چاپ شده است. علاوه بر اين فضايي به شکل قلب در بالاي نام تجاري قرار دارد که تصوير کميک مرد، زن و کودک با رنگ قرمز درون آن چاپ شده است.

Sara Rosso در مورد اين طراحي مي گويد: ما مي خواستيم به مشتريان نشان دهيم که در قلب ما جاي دارند و سلامت آنها بزرگ ترين هدف ما است.

Rosso روز 18 مي را به عنوان روز بين المللي Nutella معرفي کرده که مشتريان مي توانند با خريد جارهاي 400 گرمي محصول، خاطراتي را در وب سايت محصول منتشر نمايد.Ferrero به بهترين خاطره جوايز متنوعي مانند ارسال رايگان مصرف هفتگي، ماهيانه و ساليانه Nutella در نظر گرفته است.نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.