صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - Easy aspi

Easy aspi


Giumarra يکي از شرکت هاي توليد و عرضه ميوه و سبزيجات از بسته بندي جديدي براي فروش محصولات استفاده خواهد کرد. اين بسته بندي در تابستان 2014 با نام تجاري Easy aspi به بازار عرضه مي شود. بسته بندي جديد به صورت Puoch از جنس پلي پروپيلن ساخته شده و قابليت باز و بسته شدن را با استفاده از تکنولوژي زيپ کيپ ارائه مي کند.

بر روي بسته بندي از کدهاي (Quick-Response) QR استفاده شده که مصرف کننده با اسکن اين کد به راحتي به صفحه هاي وب سايت محصول دسترسي داشته و مي تواند اطلاعات مورد نياز، فيلم هاي ويدئويي چگونگي ساخت محصول را مشاهده کند.

اين بسته بندي با استفاده از فيلم هاي شفاف توليد ميشود که محصول محتوي بسته بندي به خوبي قابل مشاهده است.

Kelle Harris مدير بخش بازاريابي و فروش شرکت مي گويد: اين بسته بندي به وسيله شرکت Yerecic توليد مي شود. وي مي افزايد ليبل کاغذي پشت چسب دار اين بسته بندي علاوه بر کدهاي QR، اطلاعات مورد نياز مصرف کنندگان و فوايد محصولات غذايي تازه و طبيعي و آگاهي هاي لازم براي جلوگيري از سرطان و بيماري هاي سخت را ارائه مي کند.

از طرح هاي گرافيکي در هر دو سمت بسته بندي استفاده مي شود. با اين روش يک بسته بندي منسجم و چشم نواز براي ترويج بيشتر محصولات تازه توليد شده است که براي ارتقاء جايگاه نام تجاري بسيار با اهميت است.

بر روي پاوچ سوراخ هايي ايجاد شده که از عرق کردن محصول محتوي آن جلوگيري کرده و موجب افزايش مدت زمان ماندگاري بسته بندي مي شود. مصرف کننده به راحتي مي تواند پس از مصرف محصول از بسته بندي آن براي نگهداري ساير محصولات مشابه در يخچال يا فريزر استفاده نمايد.

Giumarraاز اين بسته بندي براي عرضه سيب و آلو در ماه ژوئن 2014 استفاده خواهد کرد.

نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.