صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - Vita coco

Vita coco


Vita coco يکي از شرکت هاي توليد کننده نوشيدني محصول جديدي را به خانواده نوشيدني ها با نام تجاري Vita cocoاضافه کرده است.

محصول جديد از ترکيب آب نارگيل طبيعي و ليموناد توليد مي شود. اين نوشيدني که مخصوص فصل تابستان است در ژوئن 2014 با نام تجاري Vita coco Lemonade به صورت سراسري عرضه خواهد شد. مصرف کنندگان مي توانند اين نوشيدني صددرصد طبيعي را در تمام فروشگاه ها و خواربار فروشي ها خريداري نمايند.

درتوليد نوشيدني هيچ افزودني يا رنگ غير طبيعي به کار نمي رود. شکر اضافه شده به محصول از ميوه هاي شيرين به دست مي ايد. Vita coco در نظر دارد اين ترکيب را با ساير مرکبات شامل پرتقال و گريپ فروت نيز توليد نمايد.

اين شرکت براي بسته بندي محصول جديد از جعبه هاي کارتني تترايک استفاده مي کند. اين شيوه بسته بندي به راحتي از کيفيت محصول مراقبت کرده و حس تازگي نوشيدني را به مصرف کننده ارائه مي دهد. در توليد محصولات به هيچ وجه از کنستانتره ميوه ها استفاده نمي شود.پس از تميز کرن نارگيل با فشار خارج شده و پس از پاستوريزاتور درون بسته هاي تتراپک، بسته بندي مي شود. اين بسته بندي قابليت ايستايي بالايي در قفسه فروشگاه ها دارند.

توليد و بسته بندي آب ميوه تنها در 72 ساعت پس از چيدن ميوه انجام مي شود. محصصولات Vita coco در بيش از 75 هزار فروشگاه در 13کشور در سراسر دنيا عرضه مي شود که تمام محصولات در بسته هاي تتراپک بسته بندي شده اند.

پروسه توليد اتوماتيک سرعت بالا به همراه چاپ پذيري منحصر به فرد و ماندگاري بالاي اين شيوه بسته بندي از نقاط قوت تتراپک به شمار مي رود که به ارائه محصولات با کيفيت Vita coco کمک مي کند.

نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.