صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - Pull-Tab Pouch

Pull-Tab Pouch


Ampac يکي از شرکت هاي توليد کننده بسته بندي هاي انعطاف پذير نوآوري جديد را به بازار عرضه کرده است. اين بسته بندي جديد در خانواده پاوچ هاي ايستايي شرکت Ampac با نام تجاري Pull-Tab Pouch توليد شده است.

اين بسته بندي که براي عرضه انواع مختلف نوشيدني ها مناسب است به عنوان جايگزين پاوچ هاي بسته بندي آشاميدني ها به همراه نوشيدن معرفي شده است. بسته بندي جديد در بازار نوشيدني اروپا و آمريکاي شمالي عرضه شده است.

از ويژگي هاي اين بسته بندي و فوايد آن در مقايسه با ساير پاوچ ها مي توان به افزايش بهداشت ني هاي نوشيدن اشاره کرد. در اين روش ني ها درون ليبل هاي کشيدني قرار مي گيرند که مصرف کننده با کشيدن يک نوار با راحتي به ني دسترسي دارد.

محل قرار گيري ني قبل انجام پروسه بسته بندي بر روي بدنه پاوچ ايجاد شده که به وسيله ليبل پوشانده مي شود. پروسه توليد به صورت کاملا اتوماتيک با ماشين هاي ليبل زن انجام پذير است.

نوآوري جديد بسته بندي موجب افزايش قدرت فروش و بازاريابي مي شود. لازم به ذکر است اين بسته بندي اجازه مي دهد از تکنولوژي پر کني به روش داغ با ماشين هاي پرسرعت پر کن در توليد انواع مختلف نوشيدني بهره برد.

ليبل هاي کشيدني را مي توان به هر شکل طراحي کرد. چاپ پذيري بالاي ليبل راه حل هاي جديدي براي ارائه پيام هاي بازرگاني با تصاوير تبليغاتي به همراه دارد.

عرضه اطلاعات مورد نياز مصرف کنندگان به شيوه جذاب تري امکان پذير شده که موجب تقويت نام تجاري در قفسه فروشگاه ها مي شود.

نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.