صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - تغيير بسته بندي سيب زميني سرخ شده مک دونالد به مناسبت جام جهاني فوتبال

تغيير بسته بندي سيب زميني سرخ شده مک دونالد به مناسبت جام جهاني فوتبال


مک دونالد، بسته هايي با ظاهر جديد را جايگزين بسته بندي هاي قرمز معروف خود که سال هاست در سراسر دنيا از آن استفاده مي شود، کرده است. اين بسته بندي جديد و برجسته براي استقبال و جشن گرفتن جام جهاني فوتبال در کشور برزيل به بازارهاي بين‌المللي عرضه خواهد شد. به علاوه، اين جعبه هاي جديد سيب زميني، کليد باز کردن يک اپليکيشن جديد (AR) است که لحظات مشتريان را با يک سيستم جادويي و مجازي بي‌نظير، شاد و مفرح مي سازد.

Steve Easterbrook، معاون ارشد اجرايي و رياست جهاني برند مک دونالد مي گويد:« اين براي نخستين بار در تاريخ اين برند است که ما طراحي بسته بندي يکي از محبوب‌ترين ايتم هاي منوي خود را در مقياس جهاني تغيير مي دهيم. و چه بهتر که هيجان يکي از معتبرترين رويدادهاي ورزشي در سطح جهان را براي مشتريان به ارمغان آوريم. اين طراحي جديد، مشتريان و هواداران فوتبال را به مجموعه منحصر به فردي از هنر اصيل خياباني آشنا مي‌کند که بنا بر ادعاي مک دونالد، بازتاب دهنده زيبايي و اشتياق يک مسابقه فوتبال است.


۱۲ هنرمند از سراسر جهان براي ايجاد طرح هاي جديد مک دونالد، برگزيده شدند. طراحي هاي جديد، جعبه هاي سيب زميني متوسط و بزرگ مک دونالد در تمامي رستوران‌هاي تحت مالکيت و تحت برند اين شرکت در سراسر دنيا را شامل مي شود. يک اپليکيشن قابل دانلود، با عنوان McDonal's GOL نيز معرفي و ارائه شده است.


مشتريان مي‌توانند اين برنامه يا اپليکيشن را دانلود کنند و مي‌توانند با نگه داشتن صفحه موبايل شان روبروي جعبه، بازي را شروع کنند. چنان چه موبايل کار هنري روي جعبه را تشخيص بدهد، يک زمين و توپ فوتبال بر روي اسکرين موبايل شما ظاهر مي شود. جعبه سيب زميني نقش دروازه را دارد که موانعي نيز مانع از دسترسي سريع به دروازه مي شود. به اين ترتيب بازي آغاز مي شود.

اين ايده بي‌نظير مک دونالد، شرکت را در موقعيتي ممتاز پيش از آغاز مسابقات جام جهاني فوتبال قرار داده است.

نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.