صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - همکاري Network Packaging و chicbaby.com

همکاري Network Packaging و chicbaby.com


شرکت Network Packaging يک توافق نامه همکاري با chicbaby.com امضا کرده است. بر اساس اين موافقت نامه شرکت Network Packaging موظف است، کارتن هاي ۱۰۰ درصد قابل بازيافت براي سايت اينترنتي www.chicbaby.com که يک فروشگاه اينترنتي در لندن و فعال در فروش پوشاک براي کودکان و خردسالان و مادران باردار مي باشد، تأمين نمايد.

chicbaby.com پس از بررسي و و ارزيابي چندين شرکت توليدکننده در اتحاديه اروپا از نظر کيفيت، زمان پاسخ گويي، قابليت‌ها و توان مندي هاي طراحي و از همه مهم تر، جمع آوري اطلاعات از مشتريان آن ها، شرکت Network Packaging را انتخاب کرد. گروه SmartPack شرکت Network Packaging يک جعبه با برند chicbaby طراحي کرد که نيازهاي اين سايت انگليسي را براي حمل و نقل محصولات به بيش از ۳۰ کشور بر آورده مي سازد. مدير اجرايي اين فروشگاه اينترنتي، Ash Huzenlaub مي گويد:«پس از مشورت و گفت و گو با طيف وسيعي از مشتريان Network Packaging، قرارداد نهايي امضا شد.» مي مي افزايد:« مشخص بود که آن‌ها شرکتي بودند که مي توانستند از کوچک‌ترين کارها گرفته تا پروژه هاي بلندپروازانه شرکت، با ما همکاري کنند. با توجه به اينکه آن‌ها با بزرگ‌ترين کمپاني هاي تجارت الکترونيک دنيا همکاري دارند و بسته بندي هاي مورد نيازشان را تأمين مي کنند، در صورتي که شرکت ما بر اساس مدل توسعه، رشد چشمگيري يابد، دچار مشکلي نخواهيم شد.»

Network Packaging مدت پانزده سال است که انواع بسته بندي هاي کارتني به مشتريان خود ارائه مي دهد. Gary Lewis يکي از مديران کليدي Network Packaging مي گويد:« چنان چه ارتباط ما با chicbaby.com توسعه يابد، ما با گروه مديريتي اين سايت به طور تنگاتنگ فعاليت خواهيم کرد تا به برند آن‌ها از طريق بسته بندي هاي شان زندگي ببخشيم. براي اطمينان از پيشرفت‌هاي حاصل از اين همکاري، سخت کوشانه نيازهاي بازار و نيازهاي chicbaby.com را رصد مي‌کنيم تا بتوانيم محصولاتي با قيمت هاي رقابتي به آنان ارائه دهيم.

نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.