صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - DIC شرکت بسته بندي Mauser را مي‌فروشد

DIC شرکت بسته بندي Mauser را مي‌فروشد


DIC(Dubai International Capital) يک قرارداد ۷.۱ ميليارد دلاري ( يک ميليارد پوندي) براي فروش گروه بسته بندي آلماني Mauser به شرکت خصوصي Clayton Dubilier & Rice امضا کرده است.

شرکت Mauser توليدکننده بين‌المللي بسته بندي هاي صنعتي سخت شامل قوطي و بشکه ها براي حمل و نقل ضايعات و زباله هاي پزشکي و ديگر مواد شيميايي خطرناک، ۴۴۰۰ نفر را در استخدام خود داشته و درآمد ثابتي بالغ بر ۶.۱ ميليارد دلار معادل ۹۴۰ ميليون پوند دارد.


در سال ۲۰۰۷، DIC، اين شرکت را به قيمت ۱.۱ ميليارد دلار از JP Morgan خريداري کرد. گزارش ها نشان مي‌داد Mauser، طي مزايده اي بين دو شرکت ديگر از دارايي‌هاي DIC، يعني گروه بريتانيايي مهندسي Doncasters و Almatis توليدکننده آلماني آلومينا، فروخته خواهد شد. اما DIC که بازوي تجاري هولدينگ دبي تحت مالکيت امير دبي، شيخ محمد بن راشد آل مکتوم است، CD & R را انتخاب کرد و قرارداد فروش را با اين شرکت منعقد ساخت.

David Smoot مدير اجرايي DIC، مي گويد:« Mauser يک سرمايه‌گذاري موفق براي DIC بوده است و حدود دو برابر مبلغ سرمايه‌گذاري شده را به اين شرکت بازگردانده است.

هانس پيتر شفر، مدير اجرايي Mauser تأکيد مي‌کند که هفت سال فعاليت تحت مالکيتDIC، موجب شد شهرت شرکت و گستره مشتريان آن افزايش يافته و علاوه بر آن بازده عملياتي شرکت نيز بهبود مناسبي را تجربه کند. ما در انتظار شروع فعاليت با CD & R هستيم تا به موفقيت Mauser هم چنان تداوم بخشيم.

Mauser در سال ۱۸۹۶ تاسيس شده است و دفتر مرکزي آن در Bruehl در نزديکي کلن آلمان قرار دارد. اين شرکت هم‌اکنون داراي ۸۳ واحد توليد در ۱۸ کشور است در حالي که در سال ۲۰۰۷، ۵۳ واحد توليد در ۱۲ کشور را تحت مالکيت خود داشت.

نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.