صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - موج جديد کارآفريني صنعت نفت در کشور<span lang="fa">؛</span>ساخت تجهيزات ۳ مجتمع پتروشيمي به سازندگان ايراني واگذار مي‌شود

موج جديد کارآفريني صنعت نفت در کشور؛ساخت تجهيزات 3 مجتمع پتروشيمي به سازندگان ايراني واگذار مي‌شود


شرکت هلدينگ خليج فارس، ساخت تجهيزات مورد نياز سه مجتمع پتروشيمي را به سازندگان داخلي سفارش مي دهد.

به گزارش خبرنگار شانا، مديرعامل شرکت هلدينگ خليج فارس، در شصت و هفتمين اجلاس روساي کميته هاي خودکفايي و تدارکات و انبارهاي مجتمع هاي پتروشيمي اظهار کرد: اين شرکت با هدف حمايت از ساخت داخل و تحقق اقتصاد مقاومتي خريد کالا و تجهيزات مورد نياز شرکت هاي تابعه از خارج کشور را ممنوع کرده است.

عادل نژاد سليم ادامه داد: براي ساخت مجتمع هاي پتروشيمي ونيران، هرمز و هنگام تمام خريدهاي خود را از سازندگان ايراني انجام خواهيم داد اما سازندگان نيز در مقابل بايد متعهد شوند که با قيمت و کيفيت مناسب اقدام به ساخت کرده و مطابق برنامه زمان بندي به تعهدهاي خود عمل کنند.

وي افزود: فقط برخي از تجهيزات خاص که توان توليد آنها در داخل ميسر نباشد، از خارج از کشور وارد خواهد شد و زماني که سازندگان ايراني بتوانند اين کالاها و تجهيزات را بومي سازي کرده و در داخل کشور توليد کنند از توان شرکت هاي ايراني بهره خواهيم جست.

نژاد سليم ادامه داد: بايد استراتژي شرکت هاي پتروشيمي در اينده تامين نيازهاي خود از داخل کشور باشد و توانمندي هاي امروز نشان گر وجود زيرساخت هاي مورد نياز است.

مدير عامل شرکت هلدينگ خليج فارس تصريح کرد: بايد خود را باور کرده و به توانمندي هاي داخل تکيه کنيم و کم کم براي تامين کالا وابستگي هاي خود را به خارج کاهش دهيم.

به گزارش شانا، بيژن زنگنه، چندي پيش در مراسم افتتاحيه نوزدهمين نمايشگاه نفت گفته بود: امسال حجم عظيمي از تقاضاي کالا و خدمات از سوي صنعت نفت به بازار داخلي و خارجي سرازير مي شود که اگر شرکت هاي داخلي و خارجي به صورت مشترک در اين حوزه فعال شوند توفيق هاي خاص و عام در صنعت نفت حاصل مي شود.

نقل مطالب با حفظ حقوق معنوي مجله و با اشاره به مشخصات كامل مقاله بلامانع است.
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.