صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 

نسخه قابل چاپ
مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - سرمقاله

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت. چکیده ای از ده سال مملو از خاطرات تلخ و شیرین و اتفاقات کوچک و بزرگ را به بهانه صدمین شماره گردآورده ایم تا همراهان نشریه را از روند تولید این محصول فرهنگی، صنعتی و علمی آگاه سازیم. در روزهایی که صنعت بسته بندی اندک اندک جان می گرفت و جای خود را در کلام مدیران باز می کرد، نشریه ای متولد شد که با اتکا به همت و تلاش گروهی، به سرعت در میان صنعت گران و تولیدکنندگان این عرصه جایگاهی ممتاز و شایسته می یافت و سریع تر از آن چه تصور می شد به برندی شناخته شده و قابل اعتماد بدل گشت.

توسعه سریع نشریه فناوری و توسعه صنعت بسته بندی مرهون اعتماد اهالی صنعت بسته بندی  و مخاطبان همیشگی آن بوده است که همواره با پیشنهادات و انتقادات سازنده، این مجموعه را از گرفتار شدن در منجلاب رکود و سکون رهانیده اند.

خلاقیت و نوآوری در محتوا و ظاهر نشریه از جمله عواملی است که «فناوری و توسعه صنعت بسته بندی » را از بسیار مجلات دیگر صنعت بسته بندی متمایز ساخته است. رویکرد گردانندگان این رسانه  به سوی ارائه مطلوب نیازهای ضروری صنعت بوده و طی ۱۰۰ شماره ای که از انتشار آن گذشته، ارتقای مداوم محتوا و کیفیت بصری همواره در دستور کار آنان بوده است.

اگرچه پس از گذشت یکصد شماره، همچنان نواقص و مشکلات را موجود را رصد کرده و نهایت تلاش  خویش را برای به حداقل رساندن آن به کار میگیریم اما بی شک رهنمودهای شما مخاطبان همراه نشریه، در ارائه مجموعه ای کم نقص ضروری خواهد بود.

امید به بهبود وضعیت اقتصادی در کل کشور به واسطه گشوده شدن دروازه های ارتباط با کشورهای صنعتی  و تقویت فعالیت های مولد  و تولیدی، موجب شده است که تمامی  صنعت مداران، سال ۹۳ را با نگاهی خوشبینانه تر آغاز نمایند و چشم به مذاکراتی دارند که موفقیت در آن به منزله نجات کشور از انزوا و رکود تلقی می شود.   این مجموعه نیز  امیدوار است با بهبود اوضاع اقتصادی در جامعه ایرانی، بتواند کاستی های اطلاعاتی و صنعتی را به نحوی شایسته جبران نماید و در بهبود وضعیت تولید در کشور اندک کمکی باشد.

شماره ۱۰۰ نشریه فناوری و توسعه صنعت بسته بندی با کیفیتی که بی گمان بسیاری را شگفت زده خواهد کرد، در نمایشگاه آگروفود تهران در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. غرفه نشریه در سالن  ۳۸ میزبان تمامی همراهان و مخاطبان نشریه خواهد بود.


 


 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.