صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 


مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - شماره پياپي ۸۵ - سال هشتم - دي ماه ۱۳۹۱


شماره پياپي ۸۵ - سال هشتم - دي ماه ۱۳۹۱

 

سرمقاله

نوزدهمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران با افتی چشم گیر نسبت به دوره هجدهم به انجام رسید و مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان، از فرصت ۴ روزه این رویداد آن‌چنان که باید طرفی نبستند. برگزار کنندگان نیز با بهانه‌های واهی، اشکالات فراوان خود را به رکورد صنعت، نرخ دلار و آلودگی زمین و آسمان نسبت داده و خود را مبرا و منزه از ضعف و نقصان دانستند. کاهش بیش از یک‌صد مشارکت کننده به هیچ عنوان نمی‌تواند دلیلی غیر از ناتوانی برگزارکنندگان داشته باشد...

ادامه >>


اخبار

ثبت سفارش واردات حلب بسته بندي روغن با ارز آزاد و مبادله‌اي؛ هيچگونه محدوديتي در ثبت سفارش کليه مواد مربوط به چاپ و بسته‌بندي براي واردات وجود ندارد؛ درخشش پفيش در اختتاميه سيزدهمين نمايشگاه فن بازار دانشگاه شهيد بهشتي؛ لينا قهرمان صنعت شد


آسايشگاه چاپ و بسته بندي

به عنوان عضو کوچکي از صنعت بسته بندي کشور، تمامي تلاش خود را به کار خواهم بست تا ۴ روز تأسف بار، از ۲۹ آذرماه تا ۲ دي ماه ۱۳۹۱ را از حافظه خويش پاک کنم و فاجعه اي به نام نمايشگاه چاپ و بسته بندي تهران را با خويش مرتبط ندانم...

ادامه >>


بسته بندي زيبايي و آسايش

بازارهاي مربوط به لوازم آرايشي و مراقبت هاي شخصي بهتر از هميشه با شرايط سخت اقتصادي مواجه شده است. بر طبق گزارشات اخير visiongain اين بازارهاي جهانيدر سال 2012 به ارزش تركيبي 46 ميليارد دلار (حدود 50 ميليارد يورو) رسيده اند. اليزابت اسكودا وتيم اسكايز با تعدادي از شركت ها درباره اين ابداعات و گرايشات صحبت كردند.

ادامه >>


نوآوري در بسته بندي، بسته بندي سبز

امروزه بسته بندي به عنوان يک ابزار تبليغاتي توسط توليد کنندگان  جهت ايجاد يک نقطه تفاوت در چشم انداز مصرف کننده  مورد استفاده قرار گرفته و توليد کنندگان سعي مي کنند با نوآوري دربسته بندي محصولات خود ، تمايز در بازار ايجاد نموده  ومزيت رقابتي را کسب نمايند.

ادامه >>


هنر باز استفاده

آلودگي محيط زيست در اثر توليد انبوه محصولات، ازيکسو پس مانده هاي صنعتي، کالاهاي مستهلک و بسته بندي هاي محصولات مصرف شده و از سوي ديگر استفاده از منابع طبيعي براي توليد مانند يک تبر است که در حال نابود ساختن درخت زندگي مي باشد. افزايش بلاياي طبيعي در اطراف زمين که اين روزها شاهد هستيم شايد آغازيست بريک فاجعه بزرگ که در اثر گرم شدن زمين، زندگي بشر را تهديد مي کند.

ادامه >>


محصولات جديد بسته‌بندي

Saute Express؛ Jennie-O؛ Soleil Mimosa؛ Girl Guides Cookies؛ FRS؛ Sosogi JOZO؛ Evian؛ Mediaset؛ Squoosh؛ Amcor؛


ماشين‌آلات جديد بسته‌بندي: MG America

MG America يکي از شرکت هاي طراحي و ساخت ماشين آلات بسته بندي است. فعاليت اين شرکت در زمينه توليد ماشين هاي بسته بندي پر کني کپسول ها، تجهيزات و ماشين هاي بسته بندي آن متمرکز شده است. اين ماشين آلات در صنايع مختلف شامل مواد دارويي، مواد مغذي و مکمل غذايي، محصولات آرايشي و مواد غذايي به کار مي رود.

ادامه >>

 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.