صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 


مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - شماره پياپي ۸۷ - سال هشتم - اسفندماه ۱۳۹۱


شماره پياپي ۸۷ - سال هشتم - اسفندماه ۱۳۹۱

 

سرمقاله

انتظار طولانی در آخرین روزهای فصل به پایان رسید و سرانجام برف سپید زمستانی چهره شهر را دگرگون ساخت و شور و نشاط بهاری را لطافتی دیگر بخشید. نوید بهار یادآوری می‌کند که یک سال دیگر سپری شده است و یک سال دست نخورده برای شروع مجدد پیش روی قرار دارد. اتفاقات عمدتا نامطلوب در سالی که در حال سپری شدن است، هم چنان تداوم دارد و چشم انداز روشنی برای توسعه فعالیت و برنامه‌ریزی بلند مدت به نظر نمی رسد...

ادامه >>


اخبار

موافقت وزارت صنعت با درخواست صادرات 770هزارتن محصولات پتروشيمي؛ تمامي محصولات شيلاتي تا پايان سال جاري کد رهگيري دريافت مي کنند؛ روش انبارداري و فرآوري بر توليد محصول سالم تاثير بسزايي دارد؛ توليد 3 تن خاويار پرورشي در سال اينده


مروري بر بسته بندي محصولات دارويي

معضل داروهاي تقلبي را هيچ يک از فعالان صنعت بسته بندي و دارويي انکار نمي کند و تقريبا مي توان اين گونه ادعا نمود که جدا از محصولات برند و با نام و نشان، محصولات پيش پا افتاده اين صنعت همه از آن در امان نمانده اند. در چنين شرايطي که متقلبان شمشير را از رو بسته اند، مبارزه با آنان براي شرکت هاي دارويي و سازمان هاي بهداشت ودرمان به يک اولويت اجتناب ناپذير مبدل شده و هم‌چون هميشه در اين جبهه نيز بسته بندي در خط مقدم جنگ قرار دارد و نقشي تعيين کننده به آن محول شده است.

ادامه >>


بسته بندي هاي فلزي

وقتي حرف از بسته بندي محصولات غذايي حساس به فساد در ميان باشد، بسته بندي هاي فلزي اولين و بهترين گزينه محسوب مي شوند چرا که از ورود هر گونه ميکروارگانيسم به محيط غذا جلوگيري مي کنند. اين تنها غذاها نيستند که به بسته بندي هاي فلزي به عنوان بهترين گزينه نگاه مي کنند بلکه نوشيدني ها هم نگاه ويژه اي به قوطي هاي فلزي دارند.

ادامه >>


يك قرن و نيم بسته بندي انعطاف پذير

شرکت انگليسي Roberts Mart که در منطقه Yorkshire واقع است، امسال يکصد و شصتمين سالگرد فعاليت خود در زمينه ي ارايه بسته بندي هاي انعطاف پذير همچون فيلم هاي لمينيت، شرينک رپ، کيسه هاي پلي اتيلن و غيره را جشن گرفت.

ادامه >>


کارکردهاي ضروري و ارتقا کارايي

شرکت Autonics توليدکننده اول انواع حسگر و کنترل کننده در کره جنوبي و البته بزرگترين صادرکننده اين اقلام در کشور کره، به تازگي سري TC/TCN کنترل کننده هاي دماي PIDمقرون به صرفه و اقتصادي را به بازار عرضه کرده است.

ادامه >>


ايده ها شکل واقعيت به خود مي گيرند

در سال 1966 شرکت Pezzutti Aldo بنيان گذاري شد و از همان ابتدا شروع به رشد به سمت تبديل شدن به يک گروه نمود. هم اکنون اين گروه توليد کننده انواع قطعات و ظروف پلاستيکي براي طيف وسيعي از محصولات صنعتي هم چون صنايع غذايي، مبلمان، نساجي، لوازم خانگي، تهويه مطبوع و قطعات الکترونيکي مي باشد.

ادامه >>


محصولات جديد بسته‌بندي

Z-view؛ Bliss؛ Sam Farmer؛ Arun kapli؛ Spoonkler؛ Wills Lifestyle؛ Frito-Lay؛ Tostitos؛ Cosfibel Group؛ Nypro؛


ماشين‌آلات جديد بسته‌بندي: Honor Machinery

Honor Machinery يکي از شرکت هاي توليد کننده ماشين آلات و تجهيزات بسته بندي است که در سال 1992 تأسيس شده است. زمينه فعاليت اين شرکت توسعه، طراحي، توليد و پردازش ماشين آلات بسته بندي مي باشد.

ادامه >>


News

Avery Dennison Unveils Price-Neutral FSC®-Certified Label Materials؛ Mondi: Price Increase for Virgin Containerboard؛ Alexander Wassermann becomes CEO of Papersystems Group؛ Shale gas boost could lead to cheap polymer, says BPI


Products

Shrink sleeves give hair-care products animal magnetism؛ NCL credits David Sunflower Seeds for on-package sodium clarity؛ Closure failure behind Novartis OTC recall؛ Anti-fog food lids 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.