صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 


مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - شماره پياپي ۹۴ - سال نهم - آبانماه ۱۳۹۲


شماره پياپي ۹۴ - سال نهم - آبانماه ۱۳۹۲

 

سرمقاله

ماه های منتهی به نمایشگاه بزرگ اینترپک در آلمان هیاهو و تکاپوی شرکت ها به اوج می‌رسد و شرکت های بزرگ صنعت بسته بندی با رصد کردن نوآوری ها و دست آوردهای شرکت های رقیب خود را آماده رقابتی باشکوه در روزهای برگزاری نمایشگاه می کنند. در بازار رقابتی امروز شرکتی پیروز است که علاوه بر دانش فنی و تخصص لازم بر علوم تبلیغات، بازاریابی و ارتباطات احاطه کامل داشته باشد.

ادامه >>


اخبار

برندهاي حامي حقوق مصرف‌کننده معرفي مي‌شوند؛ 49 تن زعفران در خراسان جنوبي برداشت مي شود؛ تعويض ماشين آلات فرسوده در اولويت برنامه هاي بخش کشاورزي است؛ اعزام هيات تخصصي به نمايشگاه پلاستيک ترکيه Plast Eurasia2013 با نظارت انجمن صنايع همگن پلاستيک/ ارزان تر از تورهاي مشابه/ 14 تا 17 آذرماه


پيش به سوي اينترپک 2014

نمايشگاه اينترپک از تاريخ ۱۸ تا ۲۴ اردي‌بهشت ماه ۱۳۹۳ برابر با ۸ تا ۱۴ مي ۲۰۱۴، در مرکز نمايشگاهي شهر دوسلدورف برگزار خواهد شد. همايش اطلاع رساني نمايشگاه اينترپک 2014 آلمان، با حضور آقاي توماس دوزه مدير پروژه نمايشگاه اينترپک و با هماهنگي و اجراي نماينده رسمي اين نمايشگاه، شرکت فوژان راهبران در محل همايش هاي هتل پارسيان برگزار شد.

ادامه >>


بوي قهوه تلخ در Coffeex 2013

نمايشگاه و جشنواره بين المللي قهوه، کاکائو و صنايع وابسته coffeex 2013، در تاريخ 24 تا 27 مهرماه 92 در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران، در سالن هاي 20، 21 و 22 با حضور بيش از 70 شرکت مطرح و صاحب برند داخلي و خارجي از کشورهاي برزيل، فرانسه، اندونزي، مالزي و ترکيه (از صاحبان صنايع قهوه و کاکائو) و نيز بندهاي برتر اين صنايع از کشورمان به مدت 4 روز برگزار شد.

ادامه >>


جادو در بسته بندي

حفاظت از مواد غذايي از زمان توليد تا هنگام مصرف امر بسيار مهمي است. عوامل بسياري باعث از بين رفتن ارزش موادغذايي مي شوند که از مهم ترين آنها مي توان به فساد ميکروبي، تغيير ساختار مولکولي، از دست دادن برخي خواص مهم مانند ويتامين و... اشاره کرد.

ادامه >>


بسته بندي آماده قفسه

بسته بندي هايي كه به طور مستقيم بر روي قفسه ها جاي مي گيرند، داراي مزاياي فراواني هستند که در يک واژه مي توان تمامي اين مزايا را خلاصه كرد: سهولت. اگر اين بسته بندي ها به آساني شناسايي نشوند، به آساني باز نشوند، به راحتي انبار نشوند و در نهايت به راحتي جمع آوري نشوند، نمي توان آن را به درستي به كار گرفت.

ادامه >>


کنترل فعاليت هاي ميکروبي در غذا با استفاده از بسته بندي

در اين مقاله مروري، ابتدا مواردي از کاربرد بسته بندي هاي تحت اتمسفر تغيير يافته (MAP) درکنترل فعاليت هاي ميکربي در غذاهاي مختلف بيان مي شود و بويژه تأثير ممانعت کننده غلظت بالاي گاز کربن دي اکسيد و غلظت بالاي گاز اکسيژن، بر رشد برخي از ميکروارگانيسم هاي فاسد کننده بررسي مي شود.

ادامه >>


محصولات جديد بسته‌بندي

Little Big؛ Australian Gold؛ Di Fratelli؛ Guacamole؛ Fructis Style؛ Smart Dispenser؛ Innis & Gunn؛ Helles؛ Lemi Shine؛


ماشين‌آلات جديد بسته‌بندي: نمايشگاه Drinktec 2013

نمايشگاه Drinktec 2013 که از تاريخ 16 تا 20 سپتامبر 2013 برگزار شد، ميزبان 1400 شرکت کوچک و بزرگ بود. بيش از 70 هزار بازديد كننده متخصص از ساعت 9 صبح الي 6 بعدازظهر از اين نمايشگاه ديدن کردند. در اين شماره ماهنامه به شرکت هاي حاضر در بخش PET Point نمايشگاه مي پردازيم.

ادامه >>


News

Firstan orders folder-gluer lines from Bobst؛ Smurfit Kappa strikes deal to buy CRP Print and Packaging؛ Chesapeake to merge with Multi Packaging Solutions؛ Pollard Boxes unveils £1m upgrade and co-packing launch
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.