صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 


مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - شماره پياپي ۹۷ - سال نهم - بهمن‌ماه ۱۳۹۲


شماره پياپي ۹۷ - سال نهم - بهمن‌ماه ۱۳۹۲

 

سرمقاله

در سال جدید میلادی بر طبق مطالعات انجام گرفته رویکرد اصلی صنعت بسته بندی هم چنان افزایش استفاده از منابع تجدیدپذیر و حفظ منابع محدود کره زمین و صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد بود. در بسته بندی های امروزی در مقایسه با بسته بندی های گذشته از مواد پتروشیمیایی کمتری از نظر وزنی استفاده می شود. رقابت در دنیای بسته بندی امروزه به سوی سبک کردن وزن بسته بندی ها و بهره گیری بیشتر و بیشتر از مواد و کامپوزیت های جایگزین، معطوف شده است.

ادامه >>


اخبار

حضور موفق تيم فوتسال ماهنامه فناوري و توسعه صنعت بسته بندي در جام رسانه‌ها؛ نمايشگاه نوآوري هاي بسته بندي در زوريخ؛ ثبت مالکيت حقوقي برندهاي ايراني در بازار عراق؛ نصب آخرين تکنولوژي روز دنيا در زمينه بسته بندي آب در ايران


تک ماده نمايشگاه شماره بيست

نمايشگاه بيستم چاپ و بسته بندي تهران در فضايي آرام و به دور از هياهو به سبک و سياق ساليان گذشته به انجام رسيد و برگزارکنندگان با خيالي آسوده از آنکه رويداد بيست و يکم را نيز برگزار خواهند کرد، تا سال آينده  به ديگر فعاليت‌هاي ريز و درشت خود خواهند پرداخت، يک ماه تا برگزاري نمايشگاه به جنب و جوش خواهند آمد و نمايشگاهي با همين استانداردها برگزار خواهند کرد. گزارش بيستمين نمايشگاه با يک شماره تأخير تقديم خوانندگان نشريه مي‌شود تا از جزييات بيشتري در اين رويداد، آگاهي يابند.

ادامه >>


افتخار ما، كيفيت ماست

با توجه به بهينه سازي ظروف ظروف بسته بندي و نوآوري هاي روز دنيا و نيز در جهت حمايت از مصرف کننده و راحتي امر بسته بندي نياز مبرم ما را بر اين داشت که به بسته بندي ظروف (ايزوپن) که روزبه روز توسعه مي يابد قدم برداشته و آنرا توليد کنيم.

ادامه >>


الگوي رفتاري طراح در بازار جديد

امروزه صنعت بسته‌بندي المانهاي کاملاً آشنايي دارد، استاندارد، جذابيت، تبليغات و... با اين حالاهميت حوزه هايمختلف بسته‌بندي ناشناخته مانده است و گاها از آن به عنوان ابزاري براي بازاريابي در بازارهاي داخلي و خارجي استفاده نمي شود. با نيم نگاهي  به کوشش هاي رهايي اقتصاد از درآمدهاي حاصل از صنايع پتروشيمي، توجه بر ساختار محصول، با در نظرگرفتن مطلوبيات بازار، براي ورود و بقا در بازارهاي جهاني حائز اهميت است.

ادامه >>


خوشه هاي صنعتي در ايران

با توجه به اهميت  مدل هاي موفق توسعه کسب و کارها از قبيل مدل هاي توسعه اقتصادي منطقه اي ، خوشه ، کنسرسيوم و ساير مدل هاي ديگر که در جايگاه خود مي توانند موثر واقع شوند ، در صورت تعريف صحيح مي توانند در حوزه مورد تعريف به منظور توسعه و پيشرفت  تاثيري چشمگير داشته باشند .معذالک تمرکز بحث ما  تا کنون بر مدل هاي توسعه اي خوشه هاي صنعتي بوده است ،  از آنجاييکه مدتي است کشورمان گامي در قالب توسعه خوشه هاي صنعتي استان ها برداشته شده است که باعث رشد و فعال شدن ساير صنايع و بخش هاي خدماتي در منطقه نيز گرديده است.

ادامه >>


شش قدم تا جامعيت برند

به نظر رئيس ShikataniLacroix آقاي ژان پير لاکرويکس هر ماه که مي گذرد يک شيوه بازاريابي جديد به عنوان بهترين شيوه يا شيوه اي که حلال تمام مشکلات توليد کننده گان است به بازار معرفي مي شود. بازاريابي آوازه، بازاريابي به روش موسوم به آجرها و کليک ها، بازاريابي خريداران، همه از نمونه هاي اين روشها هستند. اغلب، بسياري از اين روشها بر بازاريابي و افزايش فروش تاکيد دارند نه ايجاد يک تصوير کامل در زمينه برند سازي تا به اين وسيله هويت برند در هر کارزار تبليغاتي بهبود يابد.

ادامه >>


تايمرهاي جديد آتونکيس با رابط گردشي (Dial) براي سهولت بيشتر

تايمرهاي جديد و چند کاره سري ATS ساخت آتونيکس از کره جنوبي داراي توانايي نصب شدن از طريق پانل ارتباطي مخصوص شرکت آتونيکس به عنوان بزرگترين توليدکننده و صادرکننده انواع سنسور کنترلر و ابزار سنجشي در کره جنوبي به تازگي اقدام به ارائه تايمرهاي آنالوگ با رابطه گردي (Dial) نموده است.

ادامه >>


محصولات جديد بسته‌بندي

Green house Grown؛ Oberto؛ Unilever؛ Tyson Foods؛ Lindberg International؛ Star kist؛ Superseeds؛ Right Weight Sidel؛ Empresas Polar؛ Carpo Square؛


ماشين‌آلات جديد بسته‌بندي: VELTEKO

VELTEKO يکي از شرکت هاي فعال در زمينه توليد ماشين آلات بسته بندي عمودي پر سرعت و با تکنولوژي بالا در اروپاي شرقي و کشور جمهوري چک مي باشد. ماشين آلات بسته بندي عمودي با توجه به نياز و سفارش مشتريان مهندسي و طراحي مي شوند. ماشين آلات و راه حل هاي بسته بندي با چند ويژگي اصلي شامل توانايي بسته بندي محصولات مختلف، کارآيي و اطمينان بالا به مشتري پيشنهاد مي شوند.

ادامه >>


News

Graphic Packaging International buys Benson Group in £99m deal؛ ‘Benson Delilicious’ to launch at Packaging Innovations 2014؛ International Paper Foodservice Europe announces £6m investment؛ Quantum moves into new West Midlands site
 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.