صفحه اصلي  |  درباره ما  |  حضور بين‌المللي  |  تماس با ما  |  English

جستجو در سايت:

 

يادداشت

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب >>

كتاب


براي تهيه كتاب با شماره تلفنهاي
۶۶۴۶۲۹۰۳ - ۶۶۴۶۲۹۳۳
تماس بگيريد.

ويژه‌نامه PET

شماره چهل - سال هفتم - اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ويژه‌نامه دنياي كارتن

سال اول - شماره پنجم

 


مجله فناوري و توسعه صنعت بسته‌بندي - شماره جديد مجله


شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳

سرمقاله

نخستین شماره سال جدید در پایان نه سال فعالیت مداوم و انتشار نود و نهمین شماره نشریه  فناوری  و توسعه صنعت بسته بندی، پیش روی شماست. هم زمان با نمایشگاه صنایع غذایی، کشاورزی و صنایع وابسته، آگروفود تهران در خردادماه، یکصدمین محصول این مجموعه با تدارکی ویژه در اختیار مخاطبان همیشه همراه نشریه قرار خواهد گرفت.

ادامه >>


اخبار

استفاده از کيسه هاي پلاستيکي تجزيه پذير در فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي تهران اجباري شد/ با خاطيان شديدا برخورد ميشود؛ بزرگترين ماشين تزريق پلاستيک در ايران توسط شرکت پارسيان ساخته شد؛ ژاپن خواستار نگاهي لوکس تر به بسته بندي شد؛ نصب آخرين تکنولوژي روز دنيا در زمينه بسته بندي آب در ايران


تجارت موفق C-PACK با سينا تجارت

بابايي هستم، مدير عامل شرکت سينا تجارت معين. در سال 1388 اقدام به تاسيس شرکت کرديم واز آنجايي که من ذاتا انسان ارتقا طلبي هستم، سعي کرديم که يک کار اساسي را شروع کنيم و البته ميدانستيم که اين کار دشواري است وشايد 3سال سختي داشته باشد.بااحتساب اينکه نميخواستيم 3سال  را صبر کنيم و ترجيح دادم که فشار رابه خودم و همکارانم وارد کنم تا زودتر به نتيجه برسيم.

ادامه >>


ظروف پلي استايرني خطري براي سلامتي ندارد

کارگاه آموزشي "کاربرد محصولات پلي استايرني در صنايع بسته بندي غذايي" دوم ارديبهشت ماه 1393 با حضور مديرعامل پتروشيمي تبريز و جمعي از علاقه مندان، فعالان و توليدکنندگان ظروف يک بار مصرف برگزار شد.
 

ادامه >>


Gulfood 2014

گلفود 2014 که اسفند ماه سال 1392 در دبي برگزار گرديد، همانند هر سال کانون توجه صنعت و تجارت غذاي جهان بود و آمارهاي فوق، نشان از حرکت رو به رشد اين نمايشگاه و جايگاه استراتژيک آن نه تنها در بازار خاورميانه و خليج فارس، بلکه در کل تجارت جهاني صنعت غذا دارد.

ادامه >>


نوزدهمين نمايشگاه دوسالانه بين‌المللي غذا و نوشيدني، هتل و رستوران، قهوه و چاي و خدمات ميزباني

هجدهمين نمايشگاه بين المللي FHA که شامل غذا، نوشيدني، چاي و قهوه، هتل، رستوران، نان و شيريني، روشها و تجهيزات پذيرايي، تکنولوژي امنيتي هتلداري، ماشين آلات پخت، توليد و بسته بندي به همراه رقابت داغ سر آشپزهاي حرفه اي از تمام نقاط جهان  در تاريخ 8 تا 11 آوريل 2014 مصادف با 19 تا 22  فروردين 1393 در مرکز نمايشگاهي سنگاپور برگزار گرديد.

ادامه >>


بيستمين نمايشگاه دو سالانه صنعت و تجارت غذا در اسپانيا

نمايشگاه آليمنتاريا اسپانيا، پس از آنوگا آلمان و سيال فرانسه سومين رويداد بين المللي بزرگ  مواد غذايي در اروپا محسوب مي شود. بزرگترين تفاوت اين نمايشگاه با آنوگا و سيال در تمرکز بيشتر اين رويداد در بازار اروپا است و شرکت کنندگان بيشتر براي توسعه بازار فروش خود در قلب اروپا و بخش بازارهاي لاتينبرنامه ريزي مي نمايند.

ادامه >>


تاثير پياده سازي پروژه توسعه خوشه صنعتي بسته بندي استان قزوين

خوشه هاي کسب و کار مدلي نو در راستاي توسعه و ارتقاء صنعت مي باشند اين توسعه از وجوه مختلفي چون ارتقاء سطح تکنولوژي ، بهبود ارتباط ميان ذبنفعان و استفاده از مزاياي تجميع و هم افزايي، شبکه سازي، نهاد سازي، ارتقاء سطح مهارت نيروي انساني و دانش فني، تسهيل تامين مواد اوليه و فروش محصول و غيره مي باشد.

ادامه >>


جعبه هاي پلاستيكي با قابليت تاشو مورد مصرف براي قطعات خودرو

در سال 1997، با توجه به محدوديتهاي لجستيكي و لزوم كاهش هزينه ي برگشت جعبه هاي خالي، سازمان GALIA دامنه ي جديدي از جعبه هاي پلاستيكي را تعريف كرد كه با جعبه هاي مطابق استاندارد 14479 سازگار هستند. به كارگيري اين جعبه ها به دليل داشتن قابليت تاشوندگي ديواره ها سبب سهولت در جابجايي و بارگيري، كاهش فضاي انبارش جعبه هاي خالي و هزينه هاي حمل در برگشت ميگردند و از سال 1998  به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفتند.

ادامه >>


برون سپاري فعاليت هاي لجستيكي در فضاي كسب و كار ايران

موضوع بسيار ساده به نظر مي رسد. يك طرف فرستنده بار و طرف ديگر دريافت كننده آن است و در اين فاصله كالايي جابجا مي شود. مسئوليت ارسال بار نيز يا تامين كننده بر عهده مي گيرد و يا مشتري. هزينه حمل هم به حساب في مابين گذاشته مي شود. زماني ممكن است يكي از دو طرف مالك حامل باشند و متعهد به حمل كالا شوند، گاهي نيز شركت هايي كه صاحب تجهيزات حمل و نقل هستند به صورت پيمانكاري و يا استيجاري در اختيار يكي از طرفين قرار مي گيرند.

ادامه >>


نشانگر ولتاژ ورودي و نور پس زمينه براي کارايي بهتر شمارشگر وتايمر هاي کم جا سري LA8N/LE8N

شرکت آتونيکس،بزرگترين صادر کننده تجهيزات اتوماسيون ويکي از پيش قراولان توليد کنترل کننده و حسگرهاي صنعتي در اين کشور ،به تازگي اقدام به رونمايي از سري جديد شمارشگر کنتور و تايمرهاي مجهز به LCD با کدهاي LA8N /LE8N نموده است.

ادامه >>


استفاده از پوششهاي بيوپليمري به عنوان راهي به منظور افزايش عمر ماندگاري آجيل ها

آلودگي توسط پلاستيک‌هاي سنتزي بخش عمده‌اي از آلودگي محيط زيست در کشورهاي صنعتي و همچنين در کشورهاي رو به رشد مانند ايران را تشکيل مي‌دهد. نگراني از آلودگي‌هاي محيط زيست توسط پليمرهاي سنتزي ، پژوهشگران را به تحقيق بر روي امکان استفاده از پليمرهاي طبيعي زيست تخريب پذير در توليد مواد بسته بندي واداشته است.

ادامه >>


محصولات جديد بسته‌بندي

Ecolean Air Aeptic؛ Nivea؛ Nutella؛ Secret Keeper؛ Marau؛ Easy aspi؛ Vita coco؛ Pull-Tab Pouch؛ A9va-Lox؛ A9va Sense؛


ماشين‌آلات جديد بسته‌بندي: Wolf Packaging Machinery

شرکت آلماني Wolf Packaging Machinery  در زمينه طراحي و ساخت ماشين آلات و تجهيزات بسته بندي فعاليت ميکند. اين شرکت در سال 1988 تاسيس شده که سياست کلي آن ساخت ماشين هاي بسته بندي با قابليت اعتماد و کارآيي بالاست . ماشين هاي اين شرکت با به حداقل رساندن بخش هاي تکنيکي و ساختار مستحکم توانسته به اين هدف برسد. بيش از دو هزار ماشين بسته بندي اين شرکت در سراسر دنيا در حال کار و خدمات رساني به صنعت هاي مختلف مي باشد.
 

ادامه >> 

شماره آينده
شماره پياپي ۱۰۰ - سال دهم - ارديبهشت ‌ماه ۱۳۹۳


شماره جديد
شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


صفحات زرد
صفحات زرد - شماره پياپي ۹۹ - سال دهم - فروردين‌ماه ۱۳۹۳


East AfriPack 2014
آذر هولوگرام
صفحه اصلي  |  درباره ما  |  اشتراک  |  تبليغات  |  نقشه سايت  |  تماس با ما

© کليه حقوق اين سايت متعلق به مجله
فناوري و توسعه صنعت بسته بندي مي‌باشد.